шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 [2E-12810]

Конфігурації і ціни 406Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12810) за ціною від 23665 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo V200

Модифікації 2E Rational Credo V200 37
Характеристики [2E-12810]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A520
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Radeon Vega 7
Об'єм накопичувача
256 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
413x195x330 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  22000 грн.    до  29000 грн.
2E Rational TMX03
2E-12797
від 24 159 грн.
2E Rational TMX04
2E-12824
від 23 976 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12785
від 24 331 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12784
від 22 600 грн.
2E Rational TMX04
2E-12823
від 22 244 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12811
від 25 397 грн.
2E Rational TMX03
2E-12798
від 25 699 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12812
від 24 154 грн.
2E Rational TMX03
2E-12799
від 24 319 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12786
від 23 088 грн.
Artline Business B24
B24v10Win
від 26 927 грн.
2E Rational TMX04
2E-12825
від 22 733 грн.
Artline Business B24
B24v14Win
від 27 191 грн.
2E Rational TMX03
2E-12796
від 22 769 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12809
від 22 422 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12783
від 21 312 грн.
2E Rational TMX04
2E-12822
від 21 001 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31228
від 25 599 грн.
Vinga Advanced D95
Advanced D9592
від 24 182 грн.
Vinga Advanced A18I
Advanced A1830I
від 25 880 грн.
Qbox I311xx Desktop
I31156
від 25 399 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31236
від 26 099 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6822
від 24 349 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9619
від 24 797 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6841
від 24 408 грн.
Qbox I311xx Desktop
I31164
від 26 199 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6802
від 24 541 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31220
від 24 799 грн.
Qbox I311xx Desktop
I31172
від 26 699 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31221
від 26 899 грн.

від 23 665  до 29 581 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12810)
ACDC.com.ua (Київ)
26 049 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12810) 2E-12810
Moyo.ua (Київ)
25 879 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE 2E-12810
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE 2E-12810
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12810
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12810) 2E-12810
icom.net.ua (Київ)
23 665 грн.
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12810)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-5500GT 16/256 UMA A520 V500W 500W W11 (2E-12810) 2e-12810
Kvshop.com.ua (Київ)
25 599 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE E-2E-12810
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12810)
Rozetka.ua (Київ)
29 581 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12810, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12810). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12810) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія