шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 [2E-12811]

Конфігурації і ціни 369Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12811) за ціною від 25397 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo V200

Модифікації 2E Rational Credo V200 37
Характеристики [2E-12811]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A520
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Radeon Vega 7
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
413x195x330 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  24000 грн.    до  31000 грн.
2E Rational TMX03
2E-12797
від 27 417 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12785
від 24 331 грн.
2E Rational TMX04
2E-12824
від 23 976 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12810
від 23 665 грн.
2E Rational TMX03
2E-12798
від 29 637 грн.
Artline Business B24
B24v11Win
від 30 140 грн.
Artline Business B24
B24v15Win
від 30 404 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0111
від 27 239 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12784
від 22 600 грн.
2E Rational TMX04
2E-12823
від 22 244 грн.
2E Rational TMX03
2E-12799
від 28 027 грн.
Artline Business B24
B24v14Win
від 27 191 грн.
Artline Business B24
B24v10Win
від 26 927 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12812
від 24 154 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0100
від 26 017 грн.
2E Rational TMX03
2E-12796
від 25 862 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12786
від 23 088 грн.
2E Rational TMX04
2E-12825
від 22 733 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12809
від 22 422 грн.
Qbox I311xx Desktop
I31157
від 27 499 грн.
Qbox I311xx Desktop
I31180
Qbox I312xx Mini Tower
I31229
від 27 599 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9631
від 26 206 грн.
Qbox I311xx Desktop
I31159
від 27 799 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31223
від 27 199 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31231
від 27 899 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31221
від 26 899 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31244
Qbox I312xx Mini Tower
I31237
від 28 199 грн.
Qbox I311xx Desktop
I31165
від 28 299 грн.

від 25 397  до 31 746 грн.
Системний блок 2E Rational (2E-12811) 2E-12811
Moyo.ua (Київ)
27 809 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE 2E-12811
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12811) 2E-12811
icom.net.ua (Київ)
25 397 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE 2E-12811
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12811
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12811)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-5500GT 16/512 UMA A520 V500W 500W W11 (2E-12811) 2e-12811
Kvshop.com.ua (Київ)
27 599 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE E-2E-12811
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12811)
Rozetka.ua (Київ)
31 746 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12811, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12811). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12811) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія