шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 [2E-12825]

Конфігурації і ціни 321Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12825) за ціною від 22733 грн.

Серия 2E Rational TMX04

Модифікації 2E Rational TMX04 29
Характеристики [2E-12825]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A520
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
Radeon Vega 7
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
355x170x275 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  21000 грн.    до  27000 грн.
2E Rational TMX03
2E-12796
від 22 769 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12809
від 22 422 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12786
від 23 088 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12783
від 21 312 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12812
від 24 154 грн.
2E Rational TMX03
2E-12799
від 24 319 грн.
2E Rational TMX04
2E-12822
від 21 001 грн.
Artline Business B24
B24v10Win
від 26 927 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12784
від 22 600 грн.
2E Rational TMX04
2E-12823
від 22 244 грн.
Vinga Advanced A18I
Advanced A1828I
від 23 736 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12810
від 23 665 грн.
2E Rational TMX03
2E-12797
від 24 159 грн.
Vinga Advanced A18I
Advanced A1830I
від 25 880 грн.
2E Rational TMX04
2E-12824
від 23 976 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6802
від 24 541 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12785
від 24 331 грн.
Vinga Advanced A18I
Advanced A1826I
від 22 120 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31101
від 24 599 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31031
від 24 699 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31029
від 24 399 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31052
Qbox I311xx Mini Tower
I31103
від 24 799 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6831
від 23 176 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31109
від 25 099 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31037
від 25 199 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31111
від 25 299 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0023
від 21 235 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31116
від 23 799 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31039
від 25 399 грн.

від 22 733  до 28 416 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12825)
ACDC.com.ua (Київ)
24 639 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12825) 2E-12825
Moyo.ua (Київ)
24 829 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-TMX04-500, Win11PE 2E-12825
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12825) 2E-12825
icom.net.ua (Київ)
22 733 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-TMX04-500, Win11PE 2E-12825
ШО (Київ)
24 837 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12825
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12825)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-5500GT 8/512 UMA A520 TMX04-500 W11 (2E-12825) 2e-12825
Kvshop.com.ua (Київ)
24 599 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-TMX04-500, Win11PE E-2E-12825
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12825)
Rozetka.ua (Київ)
28 416 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12825, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12825). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12825) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія