шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 [2E-12840]

Конфігурації і ціни 321Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12840) за ціною від 29171 грн.

Серия 2E Rational TMX04

Модифікації 2E Rational TMX04 29
Характеристики [2E-12840]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
GT 1030
Об'єм відеопам'яті
2 ГБ
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
VGA
DVI
HDMI вихід 2 шт.
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
355x170x275 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  27000 грн.    до  35000 грн.

від 29 171  до 32 019 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-13400F, 8Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12840)
ACDC.com.ua (Київ)
30 979 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12840) 2E-12840
Moyo.ua (Київ)
32 019 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Rational Intel i5-13400F, 8Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win1 (2E-12840) 2E-12840
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-13400F, 8Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12840) 2E-12840
icom.net.ua (Київ)
29 171 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-13400F, 8Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE 2E-12840
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12840
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12840)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational i5-13400F 8/512 NVD1030-2 H610 TMX04-500 W11 (2E-12840) 2e-12840
Kvshop.com.ua (Київ)
31 599 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний Rational Intel i5-13400F, 8Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE E-2E-12840
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12840, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12840). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12840) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія