шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 [2E-12847]

Конфігурації і ціни 406Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12847) за ціною від 42902 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo V200

Модифікації 2E Rational Credo V200 37
Характеристики [2E-12847]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
413x185x330 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  43000 грн.    до  50000 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12857
від 42 591 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12858
від 44 944 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12848
від 45 210 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12886
від 44 500 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12874
від 44 633 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12864
2E Rational Credo V200
2E-12845
від 40 360 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12855
від 40 049 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12904
від 42 236 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12898
від 43 701 грн.
2E Rational TMX04
2E-12843
від 41 303 грн.
2E Rational TMX04
2E-12853
від 41 037 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12905
від 44 544 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v84Win
від 44 966 грн.
Artline Business B26
B26v21Win
від 46 244 грн.
2E Rational TMX04
2E-12830
від 44 100 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12791
від 44 456 грн.
Artline Business B24
B24v18Win
від 45 230 грн.
Artline Business B24
B24v19Win

від 42 902  до 53 627 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win11PE (2E-12847)
ACDC.com.ua (Київ)
46 019 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12847) 2E-12847
Moyo.ua (Київ)
47 139 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win11PE 2E-12847
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер 2E Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win1 2E-12847
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win11PE (2E-12847) 2E-12847
icom.net.ua (Київ)
42 902 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12847
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12847)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational i5-13400F 16/512 NVD5050-8 H610 V500B 500W W11 (2E-12847) 2e-12847
Kvshop.com.ua (Київ)
46 599 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win11PE E-2E-12847
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win11PE (2E-12847)
Rozetka.ua (Київ)
53 627 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12847, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12847). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12847) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія