шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo Slim [2E-12783]

Конфігурації і ціни 143Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo Slim (2E-12783) за ціною від 21312 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo Slim

Модифікації 2E Rational Credo Slim 13
Характеристики [2E-12783]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A520
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
Radeon Vega 7
Об'єм накопичувача
256 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
330x100x260 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  20000 грн.    до  26000 грн.
2E Rational TMX04
2E-12822
від 21 001 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12809
від 22 422 грн.
2E Rational TMX03
2E-12796
від 22 769 грн.
2E Rational TMX04
2E-12825
від 22 733 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12786
від 23 088 грн.
Vinga Advanced A18I
Advanced A1830I
від 21 597 грн.
2E Rational TMX04
2E-12823
від 22 244 грн.
Vinga Advanced A18I
Advanced A1828I
від 19 808 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12784
від 22 600 грн.
2E Rational TMX03
2E-12797
від 24 159 грн.
Vinga Advanced A18I
Advanced A1826I
від 18 459 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31036
від 23 099 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31108
від 22 999 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31100
від 22 499 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31044
від 23 699 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31028
від 22 399 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31116
від 23 799 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0023
від 21 235 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31029
від 24 399 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31052
Qbox I311xx Mini Tower
I31101
від 24 599 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31031
від 24 699 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31103
від 24 799 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6831
від 23 176 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31109
від 25 099 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31037
від 25 199 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31111
від 25 299 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31039
від 25 399 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31045
від 25 699 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31117
від 25 899 грн.

від 21 312  до 26 640 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-V90B, 400W, Win11PE (2E-12783)
ACDC.com.ua (Київ)
23 479 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12783) 2E-12783
Moyo.ua (Київ)
23 289 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-V90B, 400W, Win11PE 2E-12783
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-V90B, 400W, Win11PE 2E-12783
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12783
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-V90B, 400W, Win11PE (2E-12783) 2E-12783
icom.net.ua (Київ)
21 312 грн.
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12783)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-5500GT 8/256 UMA A520 V90B 400W W11 (2E-12783) 2e-12783
Kvshop.com.ua (Київ)
22 999 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-V90B, 400W, Win11PE E-2E-12783
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-V90B, 400W, Win11PE (2E-12783)
Rozetka.ua (Київ)
26 640 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12783, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo Slim (2E-12783). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo Slim (2E-12783) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія