шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 [2E-12817]

Конфігурації і ціни 406Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12817) за ціною від 45521 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo V200

Модифікації 2E Rational Credo V200 37
Характеристики [2E-12817]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A620
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon 740M
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
413x195x330 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  46000 грн.    до  52500 грн.
2E Rational TMX04
2E-12834
від 45 788 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12795
від 46 143 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12791
від 44 456 грн.
2E Rational TMX03
2E-12804
від 47 089 грн.
2E Rational TMX04
2E-12830
від 44 100 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12821
від 47 208 грн.
Artline Business B26
B26v21Win
від 46 244 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12899
від 46 054 грн.
Artline Business T15...
T15v20
від 50 379 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12905
від 44 544 грн.
2E Rational TMX04
2E-12862
від 47 342 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12907
від 46 986 грн.
2E Rational TMX04
2E-12872
від 47 031 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12898
від 43 701 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12904
від 42 236 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12848
від 45 210 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12858
від 44 944 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12864
2E Rational Credo V200
2E-12874
від 44 633 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12886
від 44 500 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12892
від 46 764 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12887
від 46 809 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12875
від 46 942 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12865
від 47 253 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12847
від 42 902 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12857
від 42 591 грн.

від 45 521  до 56 901 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8500G, 32Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12817)
ACDC.com.ua (Київ)
48 979 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12817) 2E-12817
Moyo.ua (Київ)
50 059 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8500G, 32Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V500W, 500W, Win11PE 2E-12817
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8500G, 32Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12817) 2E-12817
icom.net.ua (Київ)
45 521 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-8500G, 32Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V500W, 500W, Win11PE 2E-12817
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12817
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12817)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-8500G 32/1TB UMA A620 V500W 500W W11 (2E-12817) 2e-12817
Kvshop.com.ua (Київ)
49 599 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-8500G, 32Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V500W, 500W, Win11PE E-2E-12817
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-8500G, 32Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12817)
Rozetka.ua (Київ)
56 901 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12817, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12817). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12817) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія