шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh [2E-12904]

Конфігурації і ціни 198Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12904) за ціною від 42236 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo Mesh

Модифікації 2E Rational Credo Mesh 18
Характеристики [2E-12904]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
4.2 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
6 ГБ
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
278x165x350 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  43000 грн.    до  50000 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12898
від 43 701 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12905
від 44 544 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12857
від 42 591 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12847
від 42 902 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12845
від 40 360 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12855
від 40 049 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12886
від 44 500 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12874
від 44 633 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12864
від 44 944 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12858
2E Rational Credo V200
2E-12848
від 45 210 грн.
2E Rational TMX04
2E-12843
від 41 303 грн.
2E Rational TMX04
2E-12853
від 41 037 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v84Win
від 44 966 грн.
Artline Business B24
B24v18Win
від 45 230 грн.
Artline Business B24
B24v19Win
2E Rational TMX04
2E-12830
від 44 100 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12791
від 44 456 грн.
Artline Business B26
B26v21Win
від 46 244 грн.

від 42 236  до 52 795 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8400F, 16Gb, F512GB, NVD3050-6, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12904)
ACDC.com.ua (Київ)
46 019 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12904) 2E-12904
Moyo.ua (Київ)
46 389 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8400F, 16Gb, F512GB, NVD3050-6, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE 2E-12904
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8400F, 16Gb, F512GB, NVD3050-6, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12904) 2E-129
icom.net.ua (Київ)
42 236 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-8400F, 16Gb, F512GB, NVD3050-6, B650, 2E-V300B-MH, 500W 2E-12904
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12904
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12904)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-8400F 16/512 NVD3050-6 B650 V300B-MH 500W W11 (2E-12904) 2e-12904
Kvshop.com.ua (Київ)
45 999 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-8400F, 16Gb, F512GB, NVD3050-6, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE E-2E-12904
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-8400F, 16Gb, F512GB, NVD3050-6, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12904)
Rozetka.ua (Київ)
52 795 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12904, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12904). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12904) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія