шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo V285 [2E-12888]

Конфігурації і ціни 66Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo V285 (2E-12888) за ціною від 56799 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo V285

Модифікації 2E Rational Credo V285 6
Характеристики [2E-12888]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
6 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
DisplayPort / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
375x188x310 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  67500 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12876
від 56 932 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12866
від 57 243 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12894
від 59 063 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12849
від 53 646 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12859
від 53 380 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12900
від 56 044 грн.
Artline WorkStation ...
W52v24Win
від 60 542 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12906
від 54 534 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12909
від 59 330 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12896
від 53 868 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12903
від 60 795 грн.
Artline Gaming DRGN ...
DRGNv163
від 62 522 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv71
від 60 059 грн.
X37WHITEv71W in
від 65 252 грн.
W52v25
від 65 735 грн.
X37WHITEv70W in
від 63 050 грн.
HP OMEN 40L
GT21-2016ua
від 58 020 грн.
X37WHITEv70
від 57 860 грн.
Artline Gaming X43
X43v75Win
від 58 562 грн.
Artline Gaming X43
X43v76Win
від 58 343 грн.
HP Elite SFF 800 G9
7B1F8EA
від 63 272 грн.
Dell Pro Tower
BTO010QCT125 0
від 50 998 грн.
Artline Business T15...
T15v21
від 65 340 грн.

від 56 799  до 70 998 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD3050-6, H610, 2E-V285W, 500W, Win11PE (2E-12888)
ACDC.com.ua (Київ)
61 589 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12888) 2E-12888
Moyo.ua (Київ)
62 579 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD3050-6, H610, 2E-V285W, 500W, Win11PE 2E-12888
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD3050-6, H610, 2E-V285W, 500W, Win11PE (2E-12888) 2E-12888
icom.net.ua (Київ)
56 799 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD3050-6, H610, 2E-V285W, 500W, Win 2E-12888
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12888
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12888)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational i5-14400F 32/1TB NVD3050-6 H610 V285W 500W W11 (2E-12888) 2e-12888
Kvshop.com.ua (Київ)
61 999 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD3050-6, H610, 2E-V285W, 500W, Win11PE E-2E-12888
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD3050-6, H610, 2E-V285W, 500W, Win11PE (2E-12888)
Rozetka.ua (Київ)
70 998 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12888, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo V285 (2E-12888). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo V285 (2E-12888) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія