шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh [2E-12899]

Конфігурації і ціни 198Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12899) за ціною від 46054 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo Mesh

Модифікації 2E Rational Credo Mesh 18
Характеристики [2E-12899]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
6 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
278x165x350 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  47000 грн.    до  55000 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12907
від 46 986 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12905
від 44 544 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12901
від 48 496 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12898
від 43 701 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12908
від 49 340 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12892
від 46 764 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12887
від 46 809 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12848
від 45 210 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12875
від 46 942 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12858
від 44 944 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12865
від 47 253 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12864
2E Rational Credo V200
2E-12874
від 44 633 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12886
від 44 500 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12867
від 49 695 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12893
від 49 073 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12889
від 49 251 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12847
від 42 902 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12877
від 49 428 грн.
Artline Gaming X43
X43v76
від 52 667 грн.
Artline Gaming X43
X43v75
від 52 886 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12856
від 48 585 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12846
від 48 896 грн.
2E Rational TMX04
2E-12862
від 47 342 грн.
2E Rational TMX04
2E-12872
від 47 031 грн.
Artline WorkStation ...
W52v24
від 53 636 грн.
2E Rational TMX04
2E-12873
від 49 384 грн.
2E Rational TMX04
2E-12863
від 49 650 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12795
від 46 143 грн.
2E Rational TMX04
2E-12834
від 45 788 грн.

від 46 054  до 57 567 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-7500F, 16Gb, F1TB, NVD3050-6, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12899)
ACDC.com.ua (Київ)
51 289 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12899) 2E-12899
Moyo.ua (Київ)
50 629 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-7500F, 16Gb, F1TB, NVD3050-6, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE 2E-12899
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-7500F, 16Gb, F1TB, NVD3050-6, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win 2E-12899
ШО (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер 2E Rational (2E-12899)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-7500F, 16Gb, F1TB, NVD3050-6, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12899) 2E-12899
icom.net.ua (Київ)
46 054 грн.
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12899)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-7500F 16/1TB NVD3050-6 B650 V300B-MH 500W W11 (2E-12899) 2e-12899
Kvshop.com.ua (Київ)
49 999 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-7500F, 16Gb, F1TB, NVD3050-6, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE E-2E-12899
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-7500F, 16Gb, F1TB, NVD3050-6, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12899)
Rozetka.ua (Київ)
57 567 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12899, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12899). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12899) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія