шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh [2E-12900]

Конфігурації і ціни 198Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12900) за ціною від 56044 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo Mesh

Модифікації 2E Rational Credo Mesh 18
Характеристики [2E-12900]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
6 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
278x165x350 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  65000 грн.

від 56 044  до 70 055 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD3050-6, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12900)
ACDC.com.ua (Київ)
60 599 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12900) 2E-12900
Moyo.ua (Київ)
61 729 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD3050-6, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE 2E-12900
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD3050-6, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12900) 2E-12900
icom.net.ua (Київ)
56 044 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD3050-6, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win 2E-12900
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12900
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12900)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-7500F 32/1TB NVD3050-6 B650 V300B-MH 500W W11 (2E-12900) 2e-12900
Kvshop.com.ua (Київ)
60 999 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD3050-6, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE E-2E-12900
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD3050-6, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12900)
Rozetka.ua (Київ)
70 055 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12900, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12900). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12900) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія