шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo [2E-13048]

Конфігурації і ціни 261Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13048) за ціною від 52448 грн.
Відео 1Фото 6

Серия 2E Complex Gaming Calleo

Модифікації 2E Complex Gaming Calleo 36
Характеристики [2E-13048]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H810
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
2.7 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
393x200x361 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  62500 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13054
від 54 268 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-11039
від 57 009 грн.
Artline Gaming X37 C...
X37v55
від 54 119 грн.
2E Decimal i4
2E-11259
від 60 199 грн.
2E-13053
від 49 384 грн.
Artline Gaming X49
X49v02
від 54 299 грн.
2E Complex Gaming Vi...
2E-10152
від 56 999 грн.
2E Decimal i4
2E-11255
від 57 699 грн.
2E Complex Gaming
2E-9243
від 55 109 грн.
2E-11035
від 53 849 грн.
Artline Gaming X35
X35v52
від 55 352 грн.
Artline Gaming X35
X35v53
від 55 130 грн.
X37v57
від 54 866 грн.
X37v61
від 60 059 грн.
2E Decimal i4
2E-11263
від 52 649 грн.
Artline Gaming D31
D31v01
від 60 179 грн.
2E-11043
від 49 251 грн.
X37v60
від 58 079 грн.
2E-13057
від 52 714 грн.
2E-13063
від 54 490 грн.
2E-13049
від 54 579 грн.
2E-13067
від 54 712 грн.
Artline Gaming X67
X67v11
від 55 499 грн.
Artline Gaming X49
X49v01
від 52 099 грн.
X37v55Win
від 59 312 грн.
2E-13073
від 56 532 грн.
2E-13058
від 57 598 грн.
X37v56
від 52 886 грн.
X37v54Win
від 57 332 грн.
2E-13072
від 51 737 грн.

від 52 448  до 65 560 грн.
Комп'ютер 2E Complex Gaming (2E-13048) 2E-13048
FOXTROT.UA (Київ)
57 769 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F512GB, NVD5060-8, H810, GB700, 600W, FreeDos (2E-13048)
ACDC.com.ua (Київ)
55 069 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming Intel U5-225F (2E-13048) 2E-13048
Moyo.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F512GB, NVD5060-8, H810, GB700, 600W, FreeDos 2E-13048
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F512GB, NVD5060-8, H810, GB700, 600W, FreeDos (2E-13048) 2E-13
icom.net.ua (Київ)
52 448 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-13048
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-13048)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming U5-225F / 16GB / 512GB / RTX 5060 / FreeDOS (2E-13048) 2e-13048
Kvshop.com.ua (Київ)
57 199 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F512GB, NVD5060-8, H810, GB700, 600W, FreeDos E-2E-1304
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F512GB, NVD5060-8, H810, GB700, 600W, FreeDos (2E-13048)
Rozetka.ua (Київ)
65 560 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-13048, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13048). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13048) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія