шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo [2E-13053]

Конфігурації і ціни 234Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13053) за ціною від 49384 грн.
Відео 1Фото 6

Серия 2E Complex Gaming Calleo

Модифікації 2E Complex Gaming Calleo 30
Характеристики [2E-13053]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H810
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
2.7 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
393x200x361 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  49000 грн.    до  57500 грн.
Artline Gaming X37 C...
X37v55
від 54 119 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13047
від 47 608 грн.
X37v54
від 52 139 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-11043
від 49 251 грн.
X37v57
від 54 866 грн.
Artline Gaming X35
X35v53
від 55 130 грн.
Artline Gaming X35
X35v52
від 55 352 грн.
2E Decimal i4
2E-11263
від 55 249 грн.
2E-11035
від 56 369 грн.
Artline Gaming X49
X49v02
від 54 299 грн.
X37v56
від 52 886 грн.
Artline Gaming X49
X49v01
від 52 099 грн.
Artline Gaming X35
X35v45
від 50 159 грн.
Artline Gaming X48
X48v42
від 49 454 грн.
Artline Gaming X36
X36v25
від 49 940 грн.
2E-13057
від 52 714 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv35Win
від 53 149 грн.
2E Decimal i4
2E-11205
від 52 149 грн.
2E-13062
від 49 695 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv38Win
від 53 373 грн.
2E-13066
від 49 961 грн.
Artline Gaming X35
X35v41Win
від 51 656 грн.
Artline Gaming X35
X35v46Win
Artline Gaming X36
X36v23Win
від 51 434 грн.
2E-13056
від 47 919 грн.
Artline Gaming X48
X48v40Win
від 50 906 грн.
Artline Gaming X39
X39v78Win
Qbox I216xx
I21650
від 50 677 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv32Win
від 51 169 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv29Win
від 50 907 грн.

від 49 384  до 54 329 грн.
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-13053
Citrus.ua (Київ)
54 329 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, H810, GB700, 600W, FreeDos (2E-13053) 2E-1305
icom.net.ua (Київ)
49 384 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, H810, GB700, 600W, FreeDos 2E-13053
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming Intel U5-225F (2E-13053) 2E-13053
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-13053)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming U5-225F / 16GB / 1TB / RTX 5050 / FreeDOS (2E-13053) 2e-13053
Kvshop.com.ua (Київ)
53 799 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, H810, GB700, 600W, FreeDos E-2E-13053
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-13053, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13053). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13053) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія