шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo [2E-13056]

Конфігурації і ціни 261Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13056) за ціною від 47919 грн.
Відео 1Фото 6

Серия 2E Complex Gaming Calleo

Модифікації 2E Complex Gaming Calleo 36
Характеристики [2E-13056]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H810
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
2.7 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
6 ГБ
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v1.4
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
393x200x361 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  48000 грн.    до  55000 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13062
від 49 695 грн.
Artline Gaming X36
X36v23Win
від 51 434 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv32Win
від 51 166 грн.
Artline Gaming X35
X35v41Win
від 51 656 грн.
Artline Gaming X35
X35v46Win
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv29Win
від 50 907 грн.
Artline Gaming X61
X61v18Win
від 50 424 грн.
Artline Gaming X64
X64v11Win
від 50 687 грн.
Artline Gaming X35
X35v42Win
від 50 683 грн.
Artline Gaming X35
X35v47Win
2E Decimal i4
2E-11205
від 51 279 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-10985
від 49 969 грн.
Artline Gaming X36
X36v24Win
від 50 419 грн.
Artline Gaming X35
X35v44Win
від 48 314 грн.
Artline Gaming X35
X35v49Win
від 49 936 грн.
2E-11001
від 52 439 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv35Win
від 53 149 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv38Win
від 53 368 грн.
Artline Home H55
H55v13Win
від 48 926 грн.
Artline Home H55
H55v16Win
від 47 475 грн.
Artline Gaming X64
X64v12Win
від 48 703 грн.
2E Decimal i4
2E-11081
від 47 549 грн.
Artline Gaming X61
X61v19Win
від 46 728 грн.
Artline Gaming X46 R...
X46WHITEv39W in
від 48 443 грн.
2E Decimal i4
2E-11221
від 53 749 грн.
2E-13047
від 47 608 грн.
Artline Gaming X36
X36v18Win
від 52 139 грн.
Artline Gaming X36
X36v22Win
від 50 008 грн.
2E-13053
від 49 384 грн.
Artline Gaming X33
X33v23Win
від 49 190 грн.

від 47 919  до 52 729 грн.
Системний блок 2E Complex Gaming Intel U5-225F (2E-13056) 2E-13056
Moyo.ua (Київ)
52 729 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F512GB, NVD3050-6, H810, GB700, 600W, Win11 (2E-13056) 2E-1305
icom.net.ua (Київ)
47 919 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-13056
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F512GB, NVD3050-6, H810, GB700, 600W, Win11 2E-13056
Comtrading.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-13056)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming U5-225F / 16GB / 512GB / RTX 3050 / Win11 (2E-13056) 2e-13056
Kvshop.com.ua (Київ)
52 199 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F512GB, NVD3050-6, H810, GB700, 600W, Win11 E-2E-13056
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-13056, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13056). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13056) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія