шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo [2E-13062]

Конфігурації і ціни 261Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13062) за ціною від 49695 грн.
Відео 1Фото 6

Серия 2E Complex Gaming Calleo

Модифікації 2E Complex Gaming Calleo 36
Характеристики [2E-13062]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H810
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
2.7 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
6 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v1.4
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
393x200x361 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  49000 грн.    до  57500 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13056
від 47 919 грн.
2E-13057
від 52 714 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv38Win
від 53 373 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv35Win
від 53 149 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-11001
від 52 439 грн.
2E Decimal i4
2E-11205
від 51 279 грн.
2E Decimal i4
2E-11221
від 53 749 грн.
Artline Gaming X35
X35v41Win
від 51 656 грн.
Artline Gaming X35
X35v46Win
Artline Gaming X36
X36v23Win
від 51 434 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv32Win
від 51 169 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv29Win
від 50 907 грн.
Artline Gaming X61
X61v18Win
від 50 424 грн.
Artline Gaming X35
X35v42Win
від 50 687 грн.
Artline Gaming X64
X64v11Win
Artline Gaming X35
X35v47Win
2E-10985
від 49 969 грн.
Artline Gaming X36
X36v24Win
від 50 423 грн.
Artline Gaming X35
X35v44Win
від 48 314 грн.
Artline Gaming X35
X35v49Win
від 49 940 грн.
Artline Gaming X37 C...
X37v54Win
від 57 332 грн.
2E-11043
від 49 251 грн.
2E-13066
від 49 961 грн.
2E-13053
від 49 384 грн.
Artline Gaming X36
X36v26Win
від 53 900 грн.
Artline Gaming X36
X36v22Win
від 52 139 грн.
X37v55
від 54 119 грн.
2E Decimal i4
2E-11263
від 52 649 грн.
Artline Gaming X36
X36v18Win
2E-13072
від 51 737 грн.

від 49 695  до 54 709 грн.
Системний блок 2E Complex Gaming Intel U5-225F (2E-13062) 2E-13062
Moyo.ua (Київ)
54 709 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-13062
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F1TB, NVD3050-6, H810, GB700, 600W, Win11 (2E-13062) 2E-13062
icom.net.ua (Київ)
49 695 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F1TB, NVD3050-6, H810, GB700, 600W, Win11 2E-13062
Comtrading.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-13062)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming U5-225F / 16GB / 1TB / RTX 3050 / Win11 (2E-13062) 2e-13062
Kvshop.com.ua (Київ)
53 999 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F1TB, NVD3050-6, H810, GB700, 600W, Win11 E-2E-13062
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-13062, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13062). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13062) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія