шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус 2E Credo Plus V350BG за ціною від 1282 грн.

Характеристики та опис 2E Credo Plus V350BG

Місць для СРО: 1; Розмір СРО зверху: 240мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 5; Місць для вентиляторів знизу: 2x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x120мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Хар-ки встановлених вентиляторів: 2E-ACF120VB-ARGB; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 3
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
380x185x335 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
3 шт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1150 грн.    до  1900 грн.

від 1 282  до 2 204 грн.
Корпус 2E Credo Plus V350BG Black без БЖ 2E-V350BG
Click.ua (Київ)
1 447 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus V350BG Black (2E-V350BG) 2E-V350BG
FOXTROT.UA (Київ)
1 599 грн.
← купити
Корпус 2E Credo TG V350BG (2E-V350BG) 2E-V350BG
Moyo.ua (Київ)
1 619 грн.
← купити
2E Credo Plus V350BG Black with window (2E-V350BG) 2E-V350BG
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 282 грн.
← купити
2E 2E-V350BG
Mallprix.com (Київ)
1 317 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus без БЖ (2E-V350BG) Black 2E-V350BG
Telemart.ua (Київ)
1 359 грн.
← купити
2E Credo Plus V350BG без БП (2E-V350BG) CredoPlusV350BGбезБП(2E-V350BG)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Корпус 2E Credo Plus V350BG без БЖ чорний (2E-V350BG)
Rincom.in.ua (Чернівці)
1 460 грн.
← купити
Корпус для ПК 2E 2E-V350BG
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК 2E Credo Plus V350BG Black
Soho.com.ua (Київ)
1 319 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus V350BG без БЖ, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 3x120мм ARGB, VGA 350мм, LCS ready, контролер з пуль
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Корпус 2E Credo Plus V350BG, без БЖ, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, 1xUSB Type-C, 3x120мм ARGB, VGA 350мм 2E-V350BG
ШО (Київ)
1 383 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus V350BG Black with window (2E-V350BG)
Timesport.com.ua (Львів)
1 306 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus V350BG без БЖ Black with window (2E-V350BG)
Кібернетики (Київ)
← купити
Корпус 2E Credo Plus V350BG Black with window (2E-V350BG) 2E-V350BG
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Корпус 2E Credo Plus б/БЖ Black (2E-V350BG) UA 2E-V350BG
Sota.store (Київ)
← купити
Корпус 2E Credo Plus V350BG ARGB Black без БП (2E-V350BG)
MAUDAU (Київ)
1 862 грн.
← купити
2E Корпус для ПК 2E Credo Plus V350BG Black
MTA.ua (Київ)
← купити
2E 2E-V350BG Корпус 2E-V350BG
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Корпус 2E Credo Plus (V350BG), Black, без БЖ, Mini Tower, для Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс.
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 751 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus V350BG ARGB Black (2E-V350BG) Без БП 2E-V350BG
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус 2E Credo Plus V350BG Black (2E-V350BG)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
MAUDAU (Київ)
1 857 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus (V350BG), чорний, без БЖ, Mini Tower, для Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс.
MAUDAU (Київ)
2 204 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus V350BG ARGB Black
MAUDAU (Київ)
1 566 грн.
← купити
2E Корпус 2E Credo Plus V350BG без БР, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 3x120мм ARGB, VGA 350мм, LCS ready, контролер з п
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Корпус Credo Plus V350BG без БЖ, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 3x120мм ARGB, VGA 350мм, LCS 2E (2000003311200)
Rozetka.ua (Київ)
1 451 грн.
← купити
Корпус Mini-Tower без БЖ 2E Credo Plus V350BG (mATX, 1xUSB3.0, 1хUSB2.0, 1x Type-C, 3*120мм ARGB, чорний)
Rozetka.ua (Київ)
1 820 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus V350BG
Rozetka.ua (Київ)
1 471 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus V350BG 319155
Rozetka.ua (Київ)
1 515 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus V350BG
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Rozetka.ua (Київ)
1 904 грн.
← купити
2E Корпус 2E Credo Plus V350BG без БР, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 3x120мм ARGB, VGA 350мм, LCS ready, контролер з п
Rozetka.ua (Київ)
1 551 грн.
← купити
Корпус 2e Credo Plus v350bg без бп, 1xUSB3.0, 1х usb 2.0, 1xUSB Type-C, 3x120мм argb, vga 350мм, lcs ready, контролер з пуль
Rozetka.ua (Київ)
1 669 грн.
← купити
Корпус Mini-Tower без БЖ 2E Credo Plus V350BG (mATX, 1xUSB3.0, 1хUSB2.0, 1x Type-C, 3*120мм ARGB, чорний)
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus V350BG ARGB Black (2E-V350BG) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
1 728 грн.
← купити
2E Credo Plus V350BG Black with window (2E-V350BG)
Rozetka.ua (Київ)
1 411 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus (V350BG), чорний, без БП, Mini Tower, для Micro ATX/Mini ITX, 1xType-C/1xUSB 3.0/1xUSB 2.0, макс. CPU -
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус 2E Credo Plus V350BG без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
1 720 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus V350BG ARGB Black
Rozetka.ua (Київ)
1 450 грн.
← купити
Корпус для комп'ютера 2E Credo Plus V350BG Mini Tower mini-ITX/micro-ATX без БЖ Чорний (2E-V350BG)
Rozetka.ua (Київ)
1 742 грн.
← купити
2E Корпус 2E Credo Plus V350BG без БР, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 3x120мм ARGB, VGA 350мм, LCS ready,
Rozetka.ua (Київ)
1 781 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E Credo Plus V350BG, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус 2E Credo Plus V350BG. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус 2E Credo Plus V350BG у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія