шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни45Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус 2E Credo Plus V350WG за ціною від 1282 грн.

Характеристики та опис 2E Credo Plus V350WG

Місць для СРО: 1; Розмір СРО зверху: 240мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 5; Місць для вентиляторів знизу: 2x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x120мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Хар-ки встановлених вентиляторів: 2E-ACF120VB-ARGB; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 3
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
380x185x335 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
3 шт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1200 грн.    до  1900 грн.

від 1 282  до 2 325 грн.
Корпус 2E Credo Plus V350WG White без БЖ 2E-V350WG
Click.ua (Київ)
1 619 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus V350WG White (2E-V350WG) 2E-V350WG
FOXTROT.UA (Київ)
1 669 грн.
← купити
Корпус 2E Credo TG V350WG (2E-V350WG) 2E-V350WG
Moyo.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК 2E 2E-V350WG
Itbox.ua (Київ)
← купити
2E Credo Plus V350WG White with window (2E-V350WG) 2E-V350WG
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 282 грн.
← купити
2E 2E-V350WG
Mallprix.com (Київ)
1 317 грн.
← купити
Корпус для ПК 2E 2E-V350WG
Brain.com.ua (Київ)
← купити
2E Credo Plus V350WG без БП White (2E-V350WG) CredoPlusV350WGбезБПWhite(2E-V350WG)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК 2E 2E-V350WG
E-server.com.ua (Київ)
1 614 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus (2E-V350WG) 2E-V350WG
Vodafone.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E Credo Plus V350WG, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус 2E Credo Plus V350WG. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус 2E Credo Plus V350WG у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія