шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни102Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура A4Tech Bloody AT98 за ціною від 2209 грн.
Фото 10

Характеристики та опис A4Tech Bloody AT98

Розміри (мм): 385x138x41; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Ігровий режим; Регулювання гучності: через Fn; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Перемикачі: Alpha Optical (Linear); Конструкція клавіш: оптична; Хід клавіш: високий; Розкладка: ANSI; Формат: 1800 (компактна повнорозмірна)
Колір
Тип підключеннядротова
Типігрові
Формат1800 (компактна повнорозмірна)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішоптична
ПеремикачіAlpha Optical (Linear)
Ресурс перемикачів100 млн натискань
Частота опитування1000 Гц (1 мс)
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Регулювання гучностічерез Fn
Ігровий режим
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Інше
Розміри385x138x41 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2600 грн.    до  3700 грн.

від 2 209  до 5 565 грн.
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 Black AT98 (Black)
Artline.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
Bloody Клавіатура Bloody AT98 USB Black
MTA.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Клавіатура BLOODY AT98 Black AT98 (Black)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
A4Tech 4711421002783
Mallprix.com (Київ)
2 238 грн.
← купити
Клавіатура Bloody AT98 Black AT98 (Black)
ШО (Київ)
2 228 грн.
← купити
Клавіатура ігрова Bloody AT98 (Black) (UA) AT98 (Black)
Jabko.ua (Львів)
← купити
Клавіатура Bloody AT98 White
Touch (Дніпро)
2 879 грн.
← купити
Клавіатура Bloody AT98 Black AT98 (Black)
Click.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA Black (4711421002783) 4711421002783
Itbox.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 (Black) Bloody AT98 (Black)
Denika.ua (Харків)
2 912 грн.
← купити
Клавіатура Bloody AT98 White
Gamehub.com.ua (Київ)
2 749 грн.
← купити
Bloody AT98 (White)
Tehnomart.com (Київ)
2 873 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 Alpha Optical Switch Black AT98 (Black)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Механічна клавіатура Bloody AT98 (Black), підсвічування клавіш, USB AT98 (Black)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Bloody AT98 USB Black
Soho.com.ua (Київ)
2 279 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA White (4711421002790) 4711421002790
icom.net.ua (Київ)
3 210 грн.
← купити
Клавіатура Bloody AT98 White
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA White (4711421002790) 4711421002790
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA Black (4711421002783) 4711421002783
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Bloody AT98 Alpha Optical Switch Black (AT98 Black) AT98 Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Клавиатура Bloody AT98 Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 018 грн.
← купити
A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA Black (Alpha Switch) 4711421002783
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 418 грн.
← купити
Клавіатура Bloody AT98 Black UA AT98 (Black)
Sota.store (Київ)
2 958 грн.
← купити
Клавіатура оптична ігрова, usb, rgb підсвічування, Alpha Optical Switch Bloody at98 (White)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 926 грн.
← купити
Bloody AT98 (Black) AT98(Black)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Bloody AT98 Black
Mobicase.net (Київ)
2 209 грн.
← купити
Клавіатура Bloody AT98 USB White (AT98 (White))
MAUDAU (Київ)
3 038 грн.
← купити
A4Tech Bloody AT98 RGB White (4711421002790) 4711421002790
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Bloody AT98 White AT98 (White)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 063 грн.
← купити
Клавіатура Bloody AT98 USB White (AT98 (White)) AT98 (White)
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура дротова A4Tech Bloody AT98 Alpha Optical Switch USB White (4711421002790)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 White AT98 (White)
Artline.ua (Київ)
← купити
Bloody Клавіатура Bloody AT98 USB White
MTA.ua (Київ)
← купити
Клавіатура BLOODY AT98 White AT98 (White)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
A4Tech 4711421002790
Mallprix.com (Київ)
← купити
Клавіатура Bloody AT98 White AT98 (White)
ШО (Київ)
← купити
Клавіатура ігрова Bloody AT98 (White) (UA) AT98 (White)
Jabko.ua (Львів)
← купити
Клавіатура Bloody AT98 Black
Touch (Дніпро)
2 889 грн.
← купити
Клавіатура Bloody AT98 White AT98 (White)
Click.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA White (4711421002790) 4711421002790
Itbox.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 (White) Bloody AT98 (White)
Denika.ua (Харків)
2 990 грн.
← купити
Bloody AT98 (Black)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 Alpha Optical Switch White AT98 (White)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Механічна клавіатура Bloody AT98 (White), підсвічування клавіш, USB AT98 (White)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA White (4711421002790) 4711421002790
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Bloody AT98 USB White
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA Black (4711421002783) 4711421002783
icom.net.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA White (4711421002790) 4711421002790
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Bloody AT98 Alpha Optical Switch White (AT98 White) AT98 White
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Клавиатура Bloody AT98 White
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 053 грн.
← купити
Клавіатура Bloody AT98 Black
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Bloody AT98 White UA AT98 (White)
Sota.store (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody at98 usb rgb ua White (4711421002790)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 402 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA Black (4711421002783) 4711421002783
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Bloody AT98 (Black) AT98 (Black)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 218 грн.
← купити
Bloody AT98 (White) AT98 (White)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Bloody AT98 (White) AT98(White)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Bloody AT98 White
Mobicase.net (Київ)
← купити
Клавіатура Bloody AT98 USB Black (AT98 (Black))
MAUDAU (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA White (4711421002790)
MAUDAU (Київ)
3 868 грн.
← купити
Клавіатура Bloody AT98 Black (AT98 (Black))
MAUDAU (Київ)
3 749 грн.
← купити
Bloody AT98 Keyboard White (AT98 White) at98 (white)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Bloody AT98 Keyboard Black (AT98 Black) at98 (black)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Bloody AT98 USB Black (AT98 (Black)) AT98 (Black)
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Bloody AT98 Black AT98 (Black)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Клавіатура дротова A4Tech Bloody AT98 Alpha Optical Switch USB Black (4711421002783)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Bloody AT98 White
Rozetka.ua (Київ)
3 250 грн.
← купити
Клавіатура Bloody AT98 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech AT98 (White) Bloody (RGB підсвічування)
Rozetka.ua (Київ)
2 930 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA Black (4711421002783)
Rozetka.ua (Київ)
3 381 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA White (4711421002790)
Rozetka.ua (Київ)
3 557 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA Black (4711421002783) 328315
Rozetka.ua (Київ)
3 449 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA White (4711421002790) 328316
Rozetka.ua (Київ)
3 628 грн.
← купити
Клавіатура Bloody AT98 White
Rozetka.ua (Київ)
3 643 грн.
← купити
Клавіатура Bloody AT98 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4TECH Bloody AT98 Black [154544]
Rozetka.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Клавіатура A4TECH Bloody AT98 White [154545]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA Black (4711421002783)
Rozetka.ua (Київ)
3 471 грн.
← купити
Клавіатура Bloody AT98 White
Rozetka.ua (Київ)
3 745 грн.
← купити
Клавіатура Bloody AT98 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA White (4711421002790)
Rozetka.ua (Київ)
4 269 грн.
← купити
Механическая клавиатура A4TECH AT98 с 99 клавишами, проводная игровая клавиатура для киберспорта, механическая клавиатура дл
Rozetka.ua (Київ)
5 565 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 (White)
Rozetka.ua (Київ)
3 528 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 (Black)
Rozetka.ua (Київ)
3 436 грн.
← купити
Клавіатура ігрова дротова A4Tech Bloody AT98 USB, RGB підсвітка, біло червона
Rozetka.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA White (4711421002790)
Rozetka.ua (Київ)
3 722 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA Black (4711421002783)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура оптична ігрова, usb, rgb підсвічування, Alpha Optical Switch Bloody at98 (White)
Rozetka.ua (Київ)
3 349 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody at98 usb rgb ua White (4711421002790)
Rozetka.ua (Київ)
3 855 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech AT98 (White) Bloody (RGB підсвічування)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Bloody AT98 USB Black (AT98 (Black))
Rozetka.ua (Київ)
3 714 грн.
← купити
Клавіатура Bloody AT98 USB White (AT98 (White))
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Bloody AT98 (Black)
Rozetka.ua (Київ)
2 740 грн.
← купити
Клавіатура Bloody AT98 Білий
Rozetka.ua (Київ)
3 802 грн.
← купити
Клавіатура Bloody AT98 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA (ek12521)
Rozetka.ua (Київ)
4 361 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA (ek12522)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA Black (4711421002783)
Rozetka.ua (Київ)
4 033 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA White (4711421002790)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура ігрова Bloody AT98 оптико-механічна 98 клавіш Alpha Optical Switch RGB White
Rozetka.ua (Київ)
4 352 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA White (4711421002790)
Rozetka.ua (Київ)
3 815 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody AT98 USB RGB UA Black (4711421002783)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech Bloody AT98, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура A4Tech Bloody AT98. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура A4Tech Bloody AT98 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія