шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Acefast A134 PD67W за ціною від 480 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Acefast A134 PD67W

Вага (г): 90; Габарити (мм): 77x34x34; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 4.0+; Макс. потужність (USB) (Вт): 67;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
67 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 4.0+
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
PPS, UFCS, MI Turbo Charge
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
77x34x34 мм
Вага
90 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  475 грн.    до  750 грн.

від 480  до 975 грн.
AceFast A134 67w GaN PD/QC4+ USB-C fast charger Black
AKS.ua (Київ)
490 грн.
← купити
Зарядний пристрій ACEFAST A134 PD67W mini GaN USB-C fast charger Black 6974316285717
Comtrading.ua (Київ)
710 грн.
← купити
Сетевое зарядное устройство ACEFAST A134 PD67W mini GaN USB-C fast charger Black 6974316285717
Allbattery.ua (Харків)
480 грн.
← купити
МЗП Acefast A134 PD67W GaN (1USB-C) Black
MAUDAU (Київ)
561 грн.
← купити
Acefast A134 PD67W mini GaN USB-C fast charger Black (6974316285717) 6974316285717
Kvshop.com.ua (Київ)
547 грн.
← купити
МЗП Acefast A134 PD67W GaN (1USB-C) Black IS-000000854211
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
747 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A134 PD67W mini GaN USB-C fast charger Black (6974316285717)
Rozetka.ua (Київ)
537 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A134 PD67W mini GaN USB-C fast charger Black
Rozetka.ua (Київ)
711 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій ACEFAST A134 PD67W mini GaN USB-C fast charger Black (6974316285717)
Rozetka.ua (Київ)
650 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A134 PD67W mini GaN USB-C fast charger Black (6974316285717)
Rozetka.ua (Київ)
660 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acefast A134 PD67W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Acefast A134 PD67W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Acefast A134 PD67W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія