шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Acefast A17 65W за ціною від 1750 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Acefast A17 65W

Вага (г): 135; Габарити (мм): 99x32x52; Довжина кабелю (м): 1.8; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 65;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1.8 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
99x32x52 мм
Вага
135 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  2900 грн.

від 1 750  до 4 189 грн.
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A17 65W GaN multi-function HUB charger set Black (AFA17B) 3420
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
1 750 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast Wall Charger USB+USB-C+HDMI A17 з USB-C Cable 65W Black
Цифра (Київ)
2 316 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast Wall Charger USB+USB-C+HDMI A17 з USB-C Cable 65W Black
Stls.store (Київ)
← купити
МЗП Acefast A17 PD65W GaN (1USB-A/1C/1HDMI) + кабель Type-C to Type-C Black
MAUDAU (Київ)
2 482 грн.
← купити
МЗП Acefast A17 PD65W GaN (1USB-A/1C/1HDMI) + кабель Type-C to Type-C White IS-000000658972
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 311 грн.
← купити
Швидка зарядка для телефону / Зарядний пристрій Acefast A17 65W GaN multi-function HUB + кабель Type-C to Type-C МЗП
Rozetka.ua (Київ)
1 809 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast Wall Charger USB+USB-C+HDMI A17 з USB-C Cable 65W White
Цифра (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Acefast Wall Charger USB+USB-C+HDMI A17 з USB-C Cable 65W White
Stls.store (Київ)
← купити
МЗП Acefast A17 PD65W GaN (1USB-A/1C/1HDMI) + кабель Type-C to Type-C White
MAUDAU (Київ)
← купити
МЗП Acefast A17 PD65W GaN (1USB-A/1C/1HDMI) + кабель Type-C to Type-C Black IS-000000658971
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acefast A17 65W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Acefast A17 65W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Acefast A17 65W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія