шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій BASEUS GaN3 Pro 65W за ціною від 1866 грн.
Відео 13Фото 11

Характеристики та опис BASEUS GaN3 Pro 65W

Вага (г): 124; Габарити (мм): 101x36x32; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - USB C; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Pump Express; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 65
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Pump Express
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Кабель в комплекті
USB - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
101x36x32 мм
Вага
124 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1600 грн.    до  2700 грн.

Все круто, але є нюанс.
8 грудня 2022, 20:09 #
Переваги:Можна швидко заряджати і павербанк, і смартфон. Компактний розмір. Світловий індикатор помітний і не занадто яскравий.

Недоліки:Порт вважається зайнятим (як наслідок - потужність знижується), якщо у зарядку просто вставити кабель без приєднання до вашого девайсу. Тобто, якщо ви любите лишати кабелі у зарядці, то нормально буде працювати лише перший Type C (45W), потужність інших буде сумарно 15W (навіть, якщо кабелі просто стирчать і через них нічого не заряджається).

Коментар:Загалом гарний пристрій, може швидко заряджати одночасно смартфон і павербанк, але варто звертати увагу, до яких портів підключені девайси. Найненажерливіший краще ставити у Type-C1.

Автор:Andrew Krasnogolovets

від 1 866  до 2 499 грн.
Блок швидкого заряджання 4 порти Baseus GaN3 Pro 65 W (2 Type-C + 2 USB)
MAUDAU (Київ)
2 299 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BASEUS GaN3 Pro Fast Charger 2C+U 65W Black
Rozetka.ua (Київ)
1 890 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN3 Pro Fast Charger 2C+U на 65 W (CCGP050101)
MAUDAU (Київ)
2 280 грн.
← купити
Блок живлення Baseus GaN3 Pro 65W (2 Type-С+USB ) + Кабель Type-C to Type-C 100W 1m для iPhone iPad Samsung Lenovo Xiaomi Ma
Rozetka.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Сетевой Зарядний Пристрій Baseus GaN3 Pro 65W+Cable Type C to Type C 100W CCGP0401 Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 866 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN3 Pro 65W Desktop чорний (швидка зарядка QC4.0 + PD3.0), блок живлення
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Швидка зарядка Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN3 Pro 65W (2 Type-С+USB ) + Кабель Type-C to Type-C 100W
Rozetka.ua (Київ)
2 484 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN3 Pro Fast Charger 2C+U на 65W (CCGP050101)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок швидкої зарядки 4 порти Baseus GaN3 Pro 65W (2 Type-C + 2 USB)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS GaN3 Pro 65W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій BASEUS GaN3 Pro 65W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій BASEUS GaN3 Pro 65W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія