шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Acefast M24 10000 за ціною від 829 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Acefast M24 10000

Вага (г): 216; Розміри (мм): 105x68x23; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Підставка для смартфона; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Бездротова магнітна зарядка: MagSafe; Вбудований кабель зарядки: USB-C; Потужність (на всі порти) (Вт): 15
Ємність батареї10000 мАгод
37 Вт*год
Реальна ємність5800 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт
USB-C2 шт. / порт + кабель /
USB-C122.5 Вт / порт /
USB-C222.5 Вт / кабель /
Потужність (на всі порти)15 Вт
Вбудований кабель зарядкиUSB-C
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Бездротова магнітна зарядкаMagSafe
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Інше
Підставка для смартфона
Матеріал корпусапластик
Розміри105x68x23 мм
Вага216 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 829  до 1 890 грн.
Acefast Зовнішній портативний акумулятор Acefast M24 10000mAh Metal Gray 22.5W (6974316284871)
MTA.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Повербанк (Powerbank) Acefast M24-10000 10000mAh Metal Gray
Openshop.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Універсальна мобільна батарея Acefast M24 10000mAh 22.5W Black (6974316284871) 6974316284871
Click.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Acefast M24 10000mAh Metal Gray 22.5W (6974316284871)
Soho.com.ua (Київ)
889 грн.
← купити
Acefast M24-10000 10000mAh Metal Gray 6974316284871
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 079 грн.
← купити
AceFast Magnetic Wireless 10000mAh 22.5W PD,QC 3.0 USB-C In/Out, QI 15W M24 Metal Gray (6974316284871) MagneticWireless10000
COMFY.ua (Київ)
1 039 грн.
← купити
Повербанк AceFast M24 10000 mAh 22.5W Grey
One-click.com.ua (Дніпро)
968 грн.
← купити
УМБ Acefast Magnetic Wireless 10000mAh 22.5W PD,QC 3.0 USB-C In/Out, QI 15W M24 Metal Gray 6974316284871
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Powerbank Acefast M24 Magnetic Wireless 10000mAh 22.5W (6974316284871) Metal Gray 6974316284871
Telemart.ua (Київ)
← купити
Батарея універсальна Acefast M24 10000mAh 22.5W Qi 15W Metal Gray with Build Type-C Cable (6974316284871) 6974316284871
Ktc.ua (Рівне)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acefast M24 10000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Acefast M24 10000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Acefast M24 10000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія