шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Acefast M28 10000 за ціною від 559 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Acefast M28 10000

Вага (г): 174; Розміри (мм): 71x54x30; Матеріал корпуса: пластик; Функції: інфо-дисплей; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 4.0+; Швидка зарядка; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C2 (Вт): 20; USB-C1 (Вт): 20; USB-A (шт.): 1
Ємність батареї10000 мАгод
37 Вт*год
Реальна ємність5300 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт.
USB-A1 шт.
USB-C120 Вт
USB-C220 Вт
USB-A122.5 Вт
Потужність (на всі порти)15 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 4.0+
Power Delivery 3.0
Комплектні дроти (адаптери)USB-C
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри71x54x30 мм
Вага174 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 559  до 1 234 грн.
Acefast Зовнішній портативний акумулятор Acefast M28 10000mAh Black 22.5W with cable (6974316285984)
MTA.ua (Київ)
559 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Acefast M28 10000mAh Black 22.5W with cable (6974316285984)
Soho.com.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Повербанк Acefast M28 10000 mAh 22.5W Black (6974316285984)
One-click.com.ua (Дніпро)
644 грн.
← купити
Внешний аккумулятор ACEFAST M28-10000 22.5W fast charging power bank with cable Black 6974316285984
Allbattery.ua (Харків)
600 грн.
← купити
Батарея універсальна Acefast M28 10000mAh 22.5W Black (6974316285984) 6974316285984
Ktc.ua (Рівне)
889 грн.
← купити
Acefast M28 10000mAh 22.5W Black (6974316285984) 6974316285984
Kvshop.com.ua (Київ)
769 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор ACEFAST M28-10000 22.5W fast charging power bank with cable Black (6974316285984)
Rozetka.ua (Київ)
676 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор ACEFAST M28-10000 22.5W fast charging power bank with cable Black
Rozetka.ua (Київ)
862 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор ACEFAST M28-10000 22.5W fast charging power bank with cable Black (6974316285984)
Rozetka.ua (Київ)
870 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор ACEFAST M28 10000mAh 22.5W Black (р.71.1 54.2 29.5 мм)
Rozetka.ua (Київ)
749 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acefast M28 10000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Acefast M28 10000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Acefast M28 10000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія