шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Apple (серія)

Каталог /

Мобільний телефон Apple iPhone 15 128GB

Ціни226Опис Відгуки3Обговорення1Корисне4Аксесуари10+
Купити мобільний телефон Apple iPhone 15 128GB за ціною від 19693 грн.
Відео 9Фото 15

Характеристики та опис Apple iPhone 15 128GB

Вага (г): 171; Розміри (мм): 147.6x71.6x7.8; Захист від вологи: IP68; Тест DxOMark (батарея) (бали): 113; Ємність (мАгод): 3349; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: Dolby Atmos; Акустика: стереозвук; 3D сканер обличчя; DisplayPort Alt Mode; USB-C: USB-C
Рейтинг моделі: 5 з 5 (3 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
12
Колір
діагональ дисплея
6.1 "
роздільна здатність екрану
2556x1179
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6 (802.11ax)
NFC-чип / два чипа NFC (один для оплати та ідентифікації, другий для розпізнавання оригінальних аксесуарів) /
Функції та можливості
сканер відбитка відсутня
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
3349 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
147.6x71.6x7.8 мм
Вага
171 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  23000 грн.    до  35000 грн.

Телефон дійсно відповідає своїй ціні
5 грудня 2023, 13:59 #
Переваги:Зовнішні динаміки (звук гучний та обʼємний, дисплей, Type-C, камери

Недоліки:60 Hz (не критично, анімації всеодно виглядають доволі плавно, проте 90 Hz не завадили б), Звук через навушники доволі посередній (субʼєктивно, я тестував у поєднанні з моїми Sony wh-1000xm4), Dynamic Island у горизонтальному положенні трохи заважає дивитися широкоформатні відео

Коментар:Телефон дійсно суперовий. На мою думку, серед усіх айфонів саме дана модель відповідає своїй ціні. Всі попередні моделі, як-от айфон 13 та 14 не могли похизуватися таким же співвідношенням ціна-якість на момент виходу.
Дисплей, звук через зовнішні динаміки, загальна продуктивність тощо на мою думку є дійсно топовими. Єдиним нюансом є хіба 60 Hz

Автор:Nazar Shramko

беріть + або краще про
2 лютого 2024, 00:06 #
Переваги:звук, камера.

Недоліки:60герц, рамки.

Коментар:норм, але рамки широкуваті, та і 60герц якось дивно в 2024, ну заук і камера топ.

Автор:Ромк

Чудовий телефон
10 лютого 2024, 14:40 #
Переваги:1.Камера: Що фото що відео просто прекрасні.
2.Батарейка з моїм використанням вистачає майже на дві доби.
3.Вага: це дійсно зручно коли телефон важить мало особливо коли він великий.
4.Зручний корпус зручно тримати без чохла.
5.Підтримка.

Недоліки:Будуть казати чому купив Айфон, а не Самсунг )

Коментар:Ціна якість того коштує один з найкращих телефонів на цей час за свою ціну. єдина проблема при купівлі це вибір з кольором вони всі круті.Якщо є можливість подивитися на різні кольори в різних магазинах.

Автор:Roma  пользуюсь Apple iPhone 15 128GB кілька місяців

Apple iPhone 15 Review
Apple iPhone 15 review
Огляд Apple iPhone 15: Dynamic Island, USB-C, оновлена камера 48 Мп та матовий к
від 19 693  до 37 759 грн.
Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03) MTP03
Isweet.com.ua (Київ)
28 000 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03)
Appcover.com.ua (Київ)
29 550 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03) Акція!
АЛЛО (Київ)
30 999 грн.
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03)
Buy.ua (Київ)
28 816 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43) MTP43
GRO (Київ)
28 379 грн.
← купити
Смартфон APPLE iPhone 15 128GB Black (MTP03RX/A) APPLENEW2023002
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB (Black) MTP03
Jabko.ua (Львів)
28 999 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink MTP13RX/A
Moyo.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03)
Justbuy.com.ua (Київ)
29 459 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03) MTP03
Itbox.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03) (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
24 399 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43)
Touch (Дніпро)
29 619 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03)
Freephone.in.ua (Київ)
27 200 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03) (Відновлений, Як новий)
Цифра (Київ)
22 662 грн.
← купити
Apple MTP43
Mallprix.com (Київ)
31 598 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03) MTP03
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128Gb Blue Физическая сим-карта (MTP43)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
28 194 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03) iPhone 15 128GB Black (MTP03)
Denika.ua (Харків)
30 142 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSIM Black (MTLV3) (CPO)
Smartmag.biz.ua (Львів)
23 732 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03)
Mobileplanet.ua (Одеса)
29 436 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Yellow (Восстановленный, Идеальное состояние) e-SIM iPhone15128GBYellow (Восстановленный,Идеальноесост
COMFY.ua (Київ)
28 299 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128Gb Blue MTP43
ispot.com.ua (Рівне)
29 899 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43) MTP43
ifrukt.com (Дніпро)
29 599 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSim Black (MTLV3) MTLV3
Reader.ua (Київ)
36 169 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (Відновлений клас - A+) BR 2QMTP03
Vodafone.ua (Київ)
28 499 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128Gb Pink MTP13
Appletimes.com.ua (Київ)
27 100 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03RX/A)
Кібернетики (Київ)
← купити
iPhone 15 128Gb eSIM Yellow (MTLX3)
Toiler.com.ua (Київ)
26 700 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128 Gb Blue (MTP43RX/A)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03)
Zhuk.ua (Київ)
28 739 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03) MTP03
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03)
Tv-mir.com.ua (Київ)
31 088 грн.
← купити
Смартфон iPhone 15 128GB Black (MTP03)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
29 600 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03)
Nkt.ua (Київ)
31 286 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03) MTP03
Sota.store (Київ)
29 700 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128Gb Blue Refurbished
MAUDAU (Київ)
30 499 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128Gb Pink (eSim) (MTLW3) MTLW3
Kvshop.com.ua (Київ)
28 577 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03) NW40038
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
32 949 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43RX/A)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43) (MTP43)
Isweet.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13) MTP13
Isweet.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Yellow (MTP23) MTP23
Isweet.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Green (MTP53) MTP53
Isweet.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43)
Appcover.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13)
Appcover.com.ua (Київ)
30 000 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Green (MTP53)
Appcover.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Blue 2BMTP43 відновлений B Акція!
АЛЛО (Київ)
29 099 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Black 2BMTP03 відновлений B Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Pink 2AMTP13 відновлений A Акція!
АЛЛО (Київ)
30 599 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Green 2AMTP53 відновлений A Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Blue 2AMTP43 відновлений A Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Black 2AMTP03 відновлений A Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43)
Buy.ua (Київ)
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 15 128GB Green (MTP53)
Buy.ua (Київ)
29 526 грн.
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13)
Buy.ua (Київ)
29 260 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03) MTP03
GRO (Київ)
28 349 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSIM Black (MTLV3) MTLV3
GRO (Київ)
25 919 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Green (MTP53) MTP53
GRO (Київ)
35 429 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13) MTP13
GRO (Київ)
29 689 грн.
← купити
APPLE iPhone 15 128GB Blue (MTP43RX/A) APPLENEW2023001
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смартфон APPLE iPhone 15 128GB Pink (MTP13RX/A) APPLENEW2023004
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43RX/A) MTP43RX/A
Moyo.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03RX/A) MTP03RX/A
Moyo.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13)
Justbuy.com.ua (Київ)
30 009 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Refurbished Apple iPhone 15 128GB Pink (Відмінний стан , A) 2AMTP13
Moyo.ua (Київ)
← купити
Смартфон Refurbished Apple iPhone 15 128Gb Blue (Відмінний стан , A) 2AMTP43
Moyo.ua (Київ)
← купити
Смартфон Refurbished Apple iPhone 15 128GB Black (Гарний стан, B) 2BMTP03
Moyo.ua (Київ)
27 999 грн.
← купити
Смартфон Refurbished Apple iPhone 15 128 GB Black (Відмінний стан , A) 2AMTP03
Moyo.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43) MTP43
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13) MTP13
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128Gb Black (REF B) BREEZY (2BMTP03) 2BMTP03
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128Gb Blue (REF A) BREEZY (2AMTP43) 2AMTP43
Itbox.ua (Київ)
30 600 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128Gb Pink (REF A) BREEZY (2AMTP13) 2AMTP13
Itbox.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43) (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
24 499 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Green (MTP53) (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
24 599 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13) (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
24 799 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Yellow (MTP23) (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
24 999 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Black eSIM (MTLV3) (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
25 799 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Green eSIM (MTM23) (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
23 999 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Green (MTP53)
Touch (Дніпро)
30 129 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13)
Touch (Дніпро)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03)
Touch (Дніпро)
28 879 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSIM Black (MTLV3)
Touch (Дніпро)
28 029 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSIM Pink (MTLW3)
Touch (Дніпро)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSIM Yellow (MTLX3)
Touch (Дніпро)
28 019 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128Gb Green (REF A) BREEZY (2AMTP53) 2AMTP53
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128Gb Blue (REF B) BREEZY (2BMTP43) 2BMTP43
Itbox.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03RX/A) Офіційний Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43RX/A) Офіційний Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13RX/A) Офіційний Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13)
Freephone.in.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Green (MTP53)
Freephone.in.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43)
Freephone.in.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43) (Відновлений, Як новий)
Цифра (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Green (MTP53) (Відновлений, Як новий)
Цифра (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Yellow (MTP23) (Відновлений, Як новий)
Цифра (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Black eSIM (MTLV3) (Відновлений, Як новий)
Цифра (Київ)
21 528 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Green eSIM (MTM23) (Відновлений, Як новий)
Цифра (Київ)
20 497 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13RX/A) Офіційний Ua
Цифра (Київ)
30 682 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13) (Відновлений, Як новий)
Цифра (Київ)
19 693 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03RX/A) Офіційний Ua
Цифра (Київ)
33 672 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43RX/A) Офіційний Ua
Цифра (Київ)
← купити
Apple MTP13
Mallprix.com (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43) MTP43
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13) MTP13
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128Gb Yellow Физическая сим-карта (MTP23)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
28 505 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128Gb Black Физическая сим-карта (MTP03)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
27 972 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43) iPhone 15 128GB Blue (MTP43)
Denika.ua (Харків)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13) iPhone 15 128GB Pink (MTP13)
Denika.ua (Харків)
30 324 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSIM Black (MTLV3) iPhone 15 128GB eSIM Black (MTLV3)
Denika.ua (Харків)
28 296 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Green (MTP53)
Smartmag.biz.ua (Львів)
31 095 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSIM Yellow (MTLX3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
27 540 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSIM Pink (MTLW3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Green (REF, A) iPhone15128GBGreen (REF,A)
COMFY.ua (Київ)
29 699 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Black (REF, B) iPhone15128GBBlack (REF,B)
COMFY.ua (Київ)
28 199 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Green (REF, A+) iPhone15128GBGreen (REF,A+)
COMFY.ua (Київ)
28 099 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSim Blue (MTLY3) MTLY3
Reader.ua (Київ)
37 149 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSim Green (MTM23) MTM23
Reader.ua (Київ)
37 759 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSim Pink (MTLW3) MTLW3
Reader.ua (Київ)
37 169 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSim Yellow (MTLX3) MTLX3
Reader.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128Gb Black MTP03
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Apple iPhone 15 128Gb Pink MTP13
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Apple iPhone 15 128Gb Blue MTP43
Appletimes.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128Gb Black MTP03
Appletimes.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03)
Smartmag.biz.ua (Львів)
29 199 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43)
Smartmag.biz.ua (Львів)
30 621 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13)
Smartmag.biz.ua (Львів)
30 147 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSIM Black (MTLV3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
27 303 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
31 746 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128Gb Pink Физическая сим-карта (MTP13)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
iPhone 15 128Gb eSIM Pink (MTLW3)
Toiler.com.ua (Київ)
26 060 грн.
← купити
iPhone 15 128Gb eSIM Black (MTLV3)
Toiler.com.ua (Київ)
25 950 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128Gb Black (REF B) BREEZY (2BMTP03) 2BMTP03
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128Gb Blue (REF A) BREEZY (2AMTP43) 2AMTP43
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128Gb Pink (REF A) BREEZY (2AMTP13) 2AMTP13
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black Grade (Ref A) (S2AMTP03) Відновлений, Ідеальний стан
Кібернетики (Київ)
28 399 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Green (Восстановленный, Идеальное состояние) e-SIM iPhone15128GBGreen (Восстановленный,Идеальноесостоя
COMFY.ua (Київ)
← купити
iPhone 15 128Gb Pink (MTP13)
Toiler.com.ua (Київ)
30 050 грн.
← купити
iPhone 15 128Gb Green (MTP53)
Toiler.com.ua (Київ)
← купити
iPhone 15 128Gb Blue (MTP43)
Toiler.com.ua (Київ)
29 590 грн.
← купити
iPhone 15 128Gb Black (MTP03)
Toiler.com.ua (Київ)
29 230 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43)
Zhuk.ua (Київ)
29 174 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13)
Zhuk.ua (Київ)
29 589 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSIM Black (MTLV3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
26 699 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSIM Yellow (MTLX3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
27 160 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSIM Pink (MTLW3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43RX/A) UA
Tv-mir.com.ua (Київ)
30 155 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03RX/A) UA
Tv-mir.com.ua (Київ)
29 694 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13RX/A) UA
Tv-mir.com.ua (Київ)
28 578 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Green (MTP53) UA
Tv-mir.com.ua (Київ)
30 616 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Blue (REF, A+) iPhone15128GBBlue(REF,A+)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смартфон iPhone 15 128GB Blue (MTP43)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
← купити
Смартфон iPhone 15 128GB Green (MTP53)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
← купити
Смартфон iPhone 15 128GB Yellow (MTP23)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
← купити
Apple iPhone 15 128 Gb Black (MTP03RX/A)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43) MTP43
Sota.store (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13) MTP13
Sota.store (Київ)
30 992 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128Gb Green (REF A) BREEZY (2AMTP53) 2AMTP53
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128Gb Blue (REF B) BREEZY (2BMTP43) 2BMTP43
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Blue (REF A) iPhone15128GBBlue(REFA)
COMFY.ua (Київ)
26 799 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Black (REF A) iPhone15128GBBlack(REFA)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Green (MTP53) iPhone 15 128GB Green (MTP53)
Denika.ua (Харків)
32 449 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSIM Pink (MTLW3) iPhone 15 128GB eSIM Pink (MTLW3)
Denika.ua (Харків)
28 779 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSIM Yellow (MTLX3) iPhone 15 128GB eSIM Yellow (MTLX3)
Denika.ua (Харків)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43) Active MTP43
Sota.store (Київ)
27 519 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128Gb Blue iPhone15128GbBlue
COMFY.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128Gb Black iPhone15128GbBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Green (Восстановленный, Почти новый) e-SIM iPhone15128GBGreen(Восстановленный,Почтиновый)e-SIM
COMFY.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Blue (Восстановленный, Идеальное состояние) e-SIM iPhone15128GBBlue (Восстановленный,Идеальноесостояни
COMFY.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Pink (Восстановленный, Идеальное состояние) e-SIM iPhone15128GBPink (Восстановленный,Идеальноесостояни
COMFY.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Black (Восстановленный, Идеальное состояние) e-SIM iPhone15128GBBlack (Восстановленный,Идеальноесостоя
COMFY.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128Gb Pink (Восстановленный, Идеальное состояние) iPhone15128GbPink(Восстановленный,Идеальноесостояние)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Blue (Восстановленный, Почти новый) e-SIM iPhone15128GBBlue(Восстановленный,Почтиновый)e-SIM
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Green (MTP53)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128Gb Black Refurbished
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128Gb Pink Refurbished
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128Gb Green Refurbished
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15, 128GB Blue NEW
MAUDAU (Київ)
32 751 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15, 128GB Pink NEW
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black Grade A Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black Open Box
MAUDAU (Київ)
26 299 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Blue Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
27 169 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Blue Open Box
MAUDAU (Київ)
27 669 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink Open Box
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Apple Iphone 15 128GB Green Refurbished
MAUDAU (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03)
MAUDAU (Київ)
34 329 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13)
MAUDAU (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43)
MAUDAU (Київ)
37 119 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink MTP13
MAUDAU (Київ)
31 840 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03)
MAUDAU (Київ)
31 816 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13)
MAUDAU (Київ)
32 410 грн.
← купити
Смартфон iPhone 15 128GB Model A3090 Grade A Seller Refurbished Black
MAUDAU (Київ)
25 069 грн.
← купити
Смартфон iPhone 15 128GB Model A3090 Grade A Seller Refurbished Blue
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB BlueModel A3090 (Grade B) Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
23 819 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128 GB Black (Grade B) Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128 GB Black (Grade C) Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
21 309 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128 GB Pink (Grade A) Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128 GB Pink (Grade B) Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128 GB Pink (Grade Q) Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
26 389 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128 GB Blue (Grade C) Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128 GB Green (Grade A) Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128 GB Yellow (Grade A) Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 eSIM 128 ГБ Green (Grade B) Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
22 679 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128 ГБ Black (Grade A) Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128Gb Yellow eSim (MTLX3) Смартфон iPhone 15 128Gb Yellow eSim (MTLX3)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03) Смартфон iPhone 15 128GB Black (MTP03)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43) Смартфон iPhone 15 128GB Blue (MTP43)
Kvshop.com.ua (Київ)
29 299 грн.
← купити
Apple iPhone 15 128GB Green (MTP53) Смартфон iPhone 15 128GB Green (MTP53)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13) Смартфон iPhone 15 128GB Pink (MTP13)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 128Gb Black (eSim) (MTLV3) MTLV3
Kvshop.com.ua (Київ)
28 377 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43) NW52534
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
30 037 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13) NW63623
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03RX/A)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple iPhone 15 128GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Apple iPhone 15 128GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Apple iPhone 15 128GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія