шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Apple (серія)

Каталог /

Мобільний телефон Apple iPhone 16 128GB

Ціни239Опис Відгуки3Обговорення1Корисне8Аксесуари
Купити мобільний телефон Apple iPhone 16 128GB за ціною від 25999 грн.
Відео 4Фото 20

Характеристики та опис Apple iPhone 16 128GB

Вага (г): 170; Розміри (мм): 147.6x71.6x7.8; Захист від вологи: IP68; Ємність (мАгод): 3561; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: Dolby Atmos; Акустика: стереозвук; 3D сканер обличчя; DisplayPort Alt Mode; USB-C: USB-C;язок; супутниковий зв' NFC-чип
Рейтинг моделі: 5 з 5 (3 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
3
Колір
діагональ дисплея
6.1 "
роздільна здатність екрану
2556x1179
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 7 (802.11be)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка відсутня
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
3561 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
147.6x71.6x7.8 мм
Вага
170 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
чудова модель, дуже сподобалося
20 грудня 2024, 23:51 #
Переваги:Хороший девайс) Камера!!!

Недоліки:батарея тримає не дуже довго, особливо в порівнянні з андроїдом

Коментар:Виграли такий айфон в розіграші Дурнєва за донат! неймовірно щасливі особливо дружина) Чудова камера, маленький і зручний. Чудово працю в парі з Макбуком. Були проблеми з підключенням єсім але все ок і не знаю в чому була проблема, чи в айфоні чи в водафоні)

Автор:Creator A

świetny model, bardzo mi się spodobał PS jak coś to nie używam 128 tylko 256
24 червня 2025, 14:39 #
Переваги:dynamiczna wyspa, action button, camera button, wykrywanie wypadków, prosta konfiguracja

Недоліки:brak aplikacji google trzeba instalować samemu ale to standard u iphonów

Коментар:dobry iphone na start wodoodporność i takie tam kupiłem iphona na icentrum
polecam

Автор:Wiktor

Дуже гарний пристрій за свої гроші, мене цілком влаштовує.
11 грудня 2024, 21:11 #
Переваги:Автономність, якість матеріалів, все як завжди, дуже звично та приємно.

Недоліки:Зайва кнопка, натискав її лише один раз. Відсутність функцій ШІ в Україні. Тупий асистент Сірі. Дисплей 60 Герц.

Коментар:Краще техничне придбання у цьому році. Як-то кажуть Ні про що не жалкую

Автор:Олександр Кошкін

від 25 999  до 40 973 грн.
Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73)
Appcover.com.ua (Київ)
32 200 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73) Акція!
АЛЛО (Київ)
36 999 грн.
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73)
Buy.ua (Київ)
32 812 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB eSIM Teal (MYAW3) MYAW3
GRO (Київ)
29 679 грн.
← купити
Смартфон APPLE iPhone 16 128GB White (MYE93SX/A) APPLE09005
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB (Black) MYE73
Jabko.ua (Львів)
33 299 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3SX/A) MYEC3SX/A
Moyo.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB eSIM Black (MYAP3)
Justbuy.com.ua (Київ)
28 319 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3) (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
31 746 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB White (MYE93)
Touch (Дніпро)
33 069 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73) MYE73
Itbox.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3)
Freephone.in.ua (Київ)
34 950 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3SX/A) Офіційний Ua
Цифра (Київ)
36 887 грн.
← купити
Apple MYE73
Mallprix.com (Київ)
38 354 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73/MYDQ3)
Tendo.com.ua (Київ)
33 262 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73) MYE73
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73) iPhone 16 128GB Black (MYE73)
Denika.ua (Харків)
34 208 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128Gb Ultramarine MYEC3 / MYDU3
ispot.com.ua (Рівне)
33 799 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73)
Mobileplanet.ua (Одеса)
32 558 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 eSIM 128GB White (MYAQ3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
32 991 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128 Gb Teal Уцінка (MYED3SX/A-D)
Техно Їжак (Київ)
33 999 грн.
← купити
iPhone 16 128Gb Teal (eSim) (MYAW3)
Toiler.com.ua (Київ)
30 800 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB eSIM Black (MYAP3) MYAP3
ifrukt.com (Дніпро)
29 599 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73)
Mobicase.net (Київ)
33 519 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73)
NewTime.ua (Київ)
31 045 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (Відновлений, Як новий) e-SIM iPhone16128GBUltramarine(Відновлений,Якновий)e-SIM
COMFY.ua (Київ)
33 199 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73) MYE73
Skay.ua (Одеса)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB eSIM Black (MYAP3)
Zhuk.ua (Київ)
30 240 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73) MYE73
XStore.ua (Київ)
31 999 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB eSIM Black (MYAP3) MYAP3
Sota.store (Київ)
29 250 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3) MYEA3
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB eSIM Black (MYAP3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
28 773 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black MYE73 [Black|128GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
33 399 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
32 100 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16, 128GB Black NEW
MAUDAU (Київ)
38 031 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3) myea3
Kvshop.com.ua (Київ)
32 799 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73) NW60390
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
35 254 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3SX/A)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB White (MYE93)
Appcover.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3)
Appcover.com.ua (Київ)
32 450 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3)
Appcover.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3)
Appcover.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB White (MYE93) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 16 128GB White (MYE93)
Buy.ua (Київ)
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3)
Buy.ua (Київ)
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3)
Buy.ua (Київ)
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3)
Buy.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB eSIM Pink (MYAR3) MYAR3
GRO (Київ)
38 989 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73) MYE73
GRO (Київ)
31 759 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3) MYEA3
GRO (Київ)
32 099 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB eSIM Black (MYAP3) MYAP3
GRO (Київ)
28 769 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB White (MYE93) MYE93
GRO (Київ)
31 719 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3) MYEC3
GRO (Київ)
31 849 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3) MYED3
GRO (Київ)
31 649 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB eSIM White (MYAQ3) MYAQ3
GRO (Київ)
31 779 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB eSIM Ultramarine (MYAT3) MYAT3
GRO (Київ)
31 609 грн.
← купити
Смартфон APPLE iPhone 16 128GB Black (MYE73SX/A) APPLE09001
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB (White) MYE93
Jabko.ua (Львів)
← купити
Apple iPhone 16 128GB (Ultramarine) MYEC3
Jabko.ua (Львів)
33 099 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB (Teal) MYED3
Jabko.ua (Львів)
32 999 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3SX/A) MYEA3SX/A
Moyo.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB White (MYE93SX/A) MYE93SX/A
Moyo.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73SX/A) MYE73SX/A
Moyo.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73)
Justbuy.com.ua (Київ)
32 029 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB White (MYE93)
Justbuy.com.ua (Київ)
32 259 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3) (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
33 419 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB White (MYE93) (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3)
Stls.store (Київ)
34 599 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3S)
Stls.store (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3)
Stls.store (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73)
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73)
Touch (Дніпро)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3)
Touch (Дніпро)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3)
Touch (Дніпро)
32 569 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB eSim Black (MYAP3)
Touch (Дніпро)
30 069 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB eSim White (MYAQ3)
Touch (Дніпро)
31 969 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB eSim Ultramarine (MYAT3)
Touch (Дніпро)
31 569 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3)
Touch (Дніпро)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3) MYEA3
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3) MYEC3
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 128GB White (MYE93) MYE93
Itbox.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3SX/A) Офіційний Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73SX/A) Офіційний Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB White (MYE93SX/A) Офіційний Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73) (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
29 899 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3) (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
25 999 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3SX/A) Офіційний Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3)
Freephone.in.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB White (MYE93)
Freephone.in.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73SX/A) Офіційний Ua
Цифра (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB White (MYE93SX/A) Офіційний Ua
Цифра (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73) (Відновлений, Як новий)
Цифра (Київ)
31 458 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3) (Відновлений, Як новий)
Цифра (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3) (Відновлений, Як новий)
Цифра (Київ)
33 115 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB White (MYE93) (Відновлений, Як новий)
Цифра (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3)
Цифра (Київ)
32 345 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3S)
Цифра (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3)
Цифра (Київ)
32 116 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73)
Цифра (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3SX/A) Офіційний Ua
Цифра (Київ)
← купити
Apple MYEA3
Mallprix.com (Київ)
← купити
Apple MYE93
Mallprix.com (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3) MYEA3
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3) MYEC3
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 128GB White (MYE93) MYE93
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3) iPhone 16 128GB Teal (MYED3)
Denika.ua (Харків)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3) iPhone 16 128GB Pink (MYEA3)
Denika.ua (Харків)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3) iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3)
Denika.ua (Харків)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB White (MYE93) iPhone 16 128GB White (MYE93)
Denika.ua (Харків)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 eSIM 128GB Ultramarine (MYAT3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
32 517 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128 Gb Ultramarine Уцінка (MYEC3SX/A-D)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73) MYE73
ifrukt.com (Дніпро)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3) MYEA3
ifrukt.com (Дніпро)
32 599 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3) MYED3
ifrukt.com (Дніпро)
32 199 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3) MYEC3
ifrukt.com (Дніпро)
← купити
Apple iPhone 16 128GB White (MYE93) MYE93
ifrukt.com (Дніпро)
← купити
Apple iPhone 16 128Gb Black MYE73 / MYDQ3
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Apple iPhone 16 128Gb Teal MYED3
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Apple iPhone 16 128Gb Pink MYEA3 / MYDT3
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Apple iPhone 16 128Gb White MYE93 / MYDR3
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73)
Smartmag.biz.ua (Львів)
33 228 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
33 702 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB White (MYE93)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 eSIM 128GB Black (MYAP3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
30 147 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
37 989 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB White (MYE93) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Teal
Mobicase.net (Київ)
← купити
iPhone 16 128Gb Ultramarine (eSim) (MYAT3)
Toiler.com.ua (Київ)
← купити
iPhone 16 128Gb White (MYE93)
Toiler.com.ua (Київ)
31 720 грн.
← купити
iPhone 16 128Gb Ultramarine (MYEC3)
Toiler.com.ua (Київ)
31 630 грн.
← купити
iPhone 16 128Gb Pink (MYEA3)
Toiler.com.ua (Київ)
32 890 грн.
← купити
iPhone 16 128Gb Teal (MYED3)
Toiler.com.ua (Київ)
32 590 грн.
← купити
iPhone 16 128Gb Black (MYE73)
Toiler.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Apple iPhone 16 128GB eSIM Ultramarine (MYAT3)
Mobileplanet.ua (Одеса)
30 774 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (Відновлений, Ідеальний стан) e-SIM iPhone16128GBUltramarine(Відновлений,Ідеальнийстан)e-S
COMFY.ua (Київ)
30 999 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (Відновлений, Добрий стан) e-SIM iPhone16128GBUltramarine(Відновлений,Добрийстан)e-SIM
COMFY.ua (Київ)
28 599 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (Відновлений, Майже новий) e-SIM iPhone16128GBUltramarine(Відновлений,Майженовий)e-SIM
COMFY.ua (Київ)
31 599 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3) MYED3
Skay.ua (Одеса)
← купити
iPhone 16 128Gb Black (eSim) (MYAP3)
Toiler.com.ua (Київ)
28 260 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB White (MYE93) MYE93
XStore.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3) MYEA3
XStore.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3) MYEC3
XStore.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3) MYED3
XStore.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB White (MYE93)
Mobileplanet.ua (Одеса)
33 141 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB White
Mobicase.net (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73)
Zhuk.ua (Київ)
32 690 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3)
Zhuk.ua (Київ)
32 699 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB White (MYE93)
Zhuk.ua (Київ)
33 311 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB White (MYE93) MYE93
Skay.ua (Одеса)
33 040 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB White (MYE93) MYE93
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73) MYE73
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73)
Tv-mir.com.ua (Київ)
34 071 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB eSIM білий (MYAQ3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
32 458 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB eSIM Ultramarine (MYAT3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
31 076 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128 ГБ eSIM Бірюзовий (MYAW3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
29 694 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB білий (MYE93)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
37 333 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
33 610 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3) UA
Tv-mir.com.ua (Київ)
32 689 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73) UA
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB White (MYE93) UA
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3) UA
Tv-mir.com.ua (Київ)
32 919 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3) UA
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB White MYE93 [White|128GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
33 539 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Pink MYEA3 [Pink|128GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
33 622 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Teal MYED3 [Teal|128GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
33 301 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Ultramarine MYEC3 [Ultramarine|128GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
33 296 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128Gb Ultramarine (MYEC3)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
← купити
Apple iPhone 16 128Gb Pink (MYEA3)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
← купити
Apple iPhone 16 128Gb Teal (MYED3)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
← купити
Apple iPhone 16 128Gb White (MYE93)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
← купити
Apple iPhone 16 128 Gb Black (MYE73SX/A)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3) MYED3
Sota.store (Київ)
32 909 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3) MYEC3
Sota.store (Київ)
32 994 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73) MYE73
Sota.store (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3) MYEA3
Sota.store (Київ)
33 372 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB White (MYE93) MYE93
Sota.store (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB eSIM Ultramarine (MYAT3) iPhone 16 128GB eSIM Ultramarine (MYAT3)
Denika.ua (Харків)
32 932 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73) Active MYE73
Sota.store (Київ)
30 748 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3) Active MYEA3
Sota.store (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3) Active MYED3
Sota.store (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3) Active MYEC3
Sota.store (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB White (MYE93) Active MYE93
Sota.store (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB eSIM Black (MYAP3) iPhone 16 128GB eSIM Black (MYAP3)
Denika.ua (Харків)
31 099 грн.
← купити
iPhone 16 128Gb White (eSim) (MYAQ3)
Toiler.com.ua (Київ)
31 790 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128Gb Black iPhone16128GbBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128Gb White iPhone16128GbWhite
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
38 215 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73)
MAUDAU (Київ)
40 973 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3)
MAUDAU (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 128GB White (MYE93)
MAUDAU (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black MYE73
MAUDAU (Київ)
37 370 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Pink MYEA3
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Teal MYED3
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Ultramarine MYEC3
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB eSIM Black (MYAP3)
MAUDAU (Київ)
30 585 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73)
MAUDAU (Київ)
34 591 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB White (MYE93)
MAUDAU (Київ)
34 840 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB UltramarineModel A3287 (Grade Q) Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
34 119 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128 GB Black (Grade B) Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
30 789 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128 GB Teal (Grade Q) Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128 ГБ Black (Grade A) Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
32 409 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128 ГБ Black (Grade Q) Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128 ГБ White (Grade Q) Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128 ГБ Рожевий (Grade Q) Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3) myec3
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3) myed3
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73SX/A) UA mye73
Kvshop.com.ua (Київ)
34 999 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Teal (eSim) (MYAW3) myed3sx/a
Kvshop.com.ua (Київ)
31 377 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128Gb White (eSim) (MYAQ3) mye73
Kvshop.com.ua (Київ)
34 177 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB White (MYE93) mye93
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73) mye73
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 128GB eSIM Ultramarine (MYAT3) myed3sx/a
Kvshop.com.ua (Київ)
33 777 грн.
← купити
Apple iPhone 16 128GB Black (eSim) (MYAP3) myap3
Kvshop.com.ua (Київ)
30 377 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Pink (MYEA3) NW60391
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3) NW60392
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Ultramarine (MYEC3) NW60393
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 128GB White (MYE93SX/A)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 128GB Black (MYE73SX/A)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple iPhone 16 128GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Apple iPhone 16 128GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Apple iPhone 16 128GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія