шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Apple (серія)

Каталог /

Мобільний телефон Apple iPhone 17 512GB

Ціни150Опис Відгуки2Обговорення15Корисне18Аксесуари
Купити мобільний телефон Apple iPhone 17 512GB за ціною від 44148 грн.
Відео 7Фото 21

Характеристики та опис Apple iPhone 17 512GB

Вага (г): 177; Розміри (мм): 149.6x71.5x7.95; Захист від вологи: IP68; Ємність (мАгод): 3692; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: Dolby Atmos; Акустика: стереозвук; 3D сканер обличчя; DisplayPort Alt Mode; USB-C: USB-C;язок; супутниковий зв' NFC-чип
Рейтинг моделі: 5 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
Колір
діагональ дисплея
6.3 "
роздільна здатність екрану
2622x1206
Вбудована пам'ять
512 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 7 (802.11be)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка відсутня
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
3692 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
149.6x71.5x7.95 мм
Вага
177 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Загалом iphone 17 це хороший крок вперед, а 16-ту модель краще вже не купувати
23 жовтня 2025, 08:13 #
Переваги:Яскравий і ідеально налаштований OLED-екран; невеликі габарити; якість фото і відео; нова фронтальна камера; 256 ГБ внутрішньої пам'яті в базовому варіанті; появилися можливості які раніше були доступні лише в моделях Pro.

Недоліки:Як завжди - завищенна ціна на старті продаж.

Коментар:Продала дружина базовий 16-й айфон і купила 17. Поділюся враженням від покупки.

Одне із самих головних покращень в iPhone 17, в порівнянні з 16-тим, — це дисплей. Новий екран не тільки більший, але й нарешті підтримує технологію ProMotion, як і всі Pro моделі. Він може оновлюватися з частотою від 1 до 120 Гц залежно від контексту на екрані. Значно плавніше тепер все виглядає на телефоні, від ігор до відео. Дисплей iPhone 17 тепер має деякі антиблікові властивості, які обіцяють менше відблисків за різних умов освітлення (особливо на сонці). Хоча ефект не такий сильний, як на Galaxy S25 Ultra.

Завдяки новому екрану - Apple також нарешті додала функцію Always-On до базового iPhone 17, який раніше зустрічався лише в серії iPhone Pro. Більш того, цей режим можна налаштувати, вибравши, чи показувати шпалери, чи розмивати фотографії на шпалерах і чи відображати сповіщення.

Основна камера iPhone 17 точно така ж, як торішній iPhone 16. Але ширококутна камера в iPhone 17 нарешті нова: замість 12-мегапіксельного модуля, який використовувався ще з iPhone 11, інженери Apple використовували датчик Sony IMX972 з роздільною здатністю 48 мегапікселів. На практиці фото з ширика стали трошки кращі.

Головною родзинкою серед камер iPhone 17 є абсолютно нова передня камера, його оновлення виглядає набагато більш значущим і цікавим, ніж у задньої камери. Тут якість селфі фоток стала замітно краще.

Приємно що тепер базова модель має 256Гб памяті, а не 128 Гб, як раніше, і це при однак

Автор:Юра

iPhone 17 — це справжнє задоволення щодня.
12 листопада 2025, 11:07 #
Переваги:Екран — яскравий, плавний, дуже чіткий. Після 13 mini різниця просто колосальна — очі не втомлюються навіть після тривалого користування.

Камери — якість фото і відео вражає. Навіть у вечірній час знімки чіткі, з природними кольорами. Портрети виходять як зі студії.

Пам’ять 256 ГБ — нарешті можна не думати про хмару й видалення фото.

Швидкість роботи — усе відкривається миттєво, навіть важкі додатки. Телефон не гріється й працює дуже стабільно.

Нові кнопки — дуже зручна річ! Їх можна налаштовувати під себе: наприклад, швидкий доступ до камери, запису нотаток чи ліхтарика.

Дизайн і зелений колір — виглядає дорого, але водночас спокійно й благородно. Корпус приємний на дотик, не слизький.

Звук — гучний і об’ємний, відчувається якість навіть без навушників. А в навушниках взагалі бомба.

Wi-Fi 7 і Bluetooth 6 — стабільне з’єднання, швидкий інтернет, жодних розривів.

Недоліки:Батарея тримає приблизно день активного користування. Якщо багато фотографуєш або знімаєш відео — краще мати павербанк.

Блок зарядки не входить у комплект. Це вже стандарт для Apple, але все ж прикро.

Ціна — висока, хоча якість повністю виправдовує витрати.

Коментар:Перейшла на iPhone 17 після 13 mini — і різниця просто колосальна. Нарешті нормальний розмір екрану, все видно чітко, але при цьому телефон зручний у руці. Після 13 mini здається, що телефон став і розумнішим, і комфортнішим, і значно “дорослішим”.
Це перша базова модель, яка справді отримала можливості рівня Pro — 120 Гц дисплей, покращені камери, сучасні модулі зв’язку й нові кнопки, що значно полегшують керування.
Нарешті базова модель не виглядає “спрощеною” — вона має всі ключові фішки флагманів, але при цьому зберігає легкість і зручність у використанні.

Автор:Анастасія Г

Какая глубина Читать...
PriceHub AI15 грудня 2025, 14:26
Apple iPhone 17 поддерживает 10-битную глубину цвета, что позволяет отображать более 1 миллиарда цветов, обеспечивая высокое качество изображения и плавные градации цветов на дисплее. Это особенно полезно при просмотре HDR-контента, так как 10-битная цветопередача улучшает детали в светлых и темных областях изображения.
[Ответ основан на характеристиках дисплея Apple iPhone 17, который поддерживает 10-битную глубину цвета, что улучшает качество изображения.]
Яка зарядка у Читать...
PriceHub AI6 листопада 2025, 19:30
Підтримує швидку дротову зарядку Power Delivery (PD3.0/PD3.2) до ~40 Вт (заявлено: 50% за ~20 хв), без зарядного в комплекті — лише кабель USB‑C↔USB‑C; бездротова MagSafe до 25 Вт (Qi2 — до 15 Вт), також є реверсивна підзарядка (нижчі потужності).
[Відповідь складена на основі експертних оглядів та характеристик товару з E‑Katalog: «Быстрая зарядка: Power Delivery 3.0», «Мощность зарядки: 40 Вт», «Время быстрой зарядки: 50% за 20 мин», «Беспроводная зарядка: 25 Вт (MagSafe, 15 Вт Qi2)», «USB C» та приміток про комплектацію (лише кабель). Переклад характеристик: Power Delivery — швидка дротова зарядка PD; MagSafe — магнітна бездротова зарядка; Qi2 — стандарт бездротової зарядки; USB C — роз'єм USB‑C.]
від 44 148  до 60 977 грн.
Apple iPhone 17 512GB Black (MG6P4)
Appcover.com.ua (Київ)
50 850 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB eSIM Black (MG4E4)
Buy.ua (Київ)
46 576 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Black (MG6P4) MG6P4
GRO (Київ)
50 339 грн.
← купити
Смартфон APPLE iPhone 17 512GB Mist Blue (MG6T4AF/A) iPhone 17 512GB (blue)
FOXTROT.UA (Київ)
56 799 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB (White) MG6Q4
Jabko.ua (Львів)
53 699 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSIM Mist Blue (MG4H4)
Justbuy.com.ua (Київ)
54 999 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Black (MG6P4)
Stls.store (Київ)
54 276 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSim Black (MG4E4)
Touch (Дніпро)
48 099 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Black (MG6P4)
Цифра (Київ)
51 086 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Mist Blue (MG6T4) iPhone 17 512GB Mist Blue (MG6T4)
Denika.ua (Харків)
56 592 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSIM Black (MG4E4)
Idrop.com.ua (Київ)
44 639 грн.
← купити
iPhone 17 512Gb Sage (eSim) (MG4Q4)
Toiler.com.ua (Київ)
48 650 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Mist Blue (MG6T4) MG6T4
ifrukt.com (Дніпро)
51 999 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512 GB Lavender (MG6U4AF/A)
Zhuk.ua (Київ)
58 496 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB White (MG6Q4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
55 080 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Lavender (MG6U4) MG6U4
Sota.store (Київ)
55 458 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Black (MG6P4)
Mobileplanet.ua (Одеса)
52 182 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Sage (MG6V4)
NewTime.ua (Київ)
53 220 грн.
← купити
iPhone 17 512GB Sage (MG6V4) MG6V4
XStore.ua (Київ)
56 699 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Lavender (MG6U4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
55 494 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Black MG6P4 [Black|512GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
52 738 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Black (MG6P4)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
56 900 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Black (MG6P4) MG6P4
Game-shop.com.ua (Київ)
52 299 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB eSIM Black (MG4E4) MG4E4
Skay.ua (Одеса)
50 115 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSIM Mist Blue (MG4H4)
MAUDAU (Київ)
59 399 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB eSIM Sage (MG4Q4) MG4Q4
Kvshop.com.ua (Київ)
54 377 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB eSIM Black (MG4E4)
Appcover.com.ua (Київ)
45 300 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Lavender (MG6U4)
Appcover.com.ua (Київ)
54 200 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Sage (MG6V4)
Appcover.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 17 512GB eSIM Lavender (MG4J4)
Appcover.com.ua (Київ)
51 100 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB eSIM Mist Blue (MG4H4)
Appcover.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 17 512GB eSIM Sage (MG4Q4)
Appcover.com.ua (Київ)
50 200 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB eSIM White (MG4F4)
Buy.ua (Київ)
50 128 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB eSIM Mist Blue (MG4H4)
Buy.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 17 512GB eSIM Sage (MG4Q4)
Buy.ua (Київ)
49 684 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB eSIM Lavender (MG4J4)
Buy.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 17 512GB Nano-SIM Black (MG6P4)
Buy.ua (Київ)
50 572 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Nano-SIM White (MG6Q4)
Buy.ua (Київ)
51 904 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Nano-SIM Mist Blue (MG6T4)
Buy.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 17 512GB Nano-SIM Sage (MG6V4)
Buy.ua (Київ)
52 792 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Nano-SIM Lavender (MG6U4)
Buy.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB White (MG6Q4) MG6Q4
GRO (Київ)
53 359 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Mist Blue (MG6T4) MG6T4
GRO (Київ)
51 189 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Sage (MG6V4) MG6V4
GRO (Київ)
52 979 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSIM Black (MG4E4) MG4E4
GRO (Київ)
44 149 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSIM White (MG4F4) MG4F4
GRO (Київ)
48 779 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Lavender (MG6U4) MG6U4
GRO (Київ)
55 949 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSIM Lavender (MG4J4) MG4J4
GRO (Київ)
51 519 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSIM Sage (MG4Q4) MG4Q4
GRO (Київ)
49 049 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSIM Mist Blue (MG4H4) MG4H4
GRO (Київ)
53 599 грн.
← купити
Смартфон APPLE iPhone 17 512GB Lavender (MG6U4AF/A) iPhone 17 512GB (purple)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смартфон APPLE iPhone 17 512GB Black (MG6P4AF/A) iPhone 17 512GB (black)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Apple iPhone 17 512GB (Lavender) MG6U4
Jabko.ua (Львів)
← купити
Apple iPhone 17 512GB (Sage) MG6V4
Jabko.ua (Львів)
52 999 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB (White) (e-Sim) MG4F4
Jabko.ua (Львів)
52 599 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB (Black) (e-Sim) MG4E4
Jabko.ua (Львів)
49 999 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB (Mist Blue) (e-Sim) MG4H4
Jabko.ua (Львів)
55 199 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB (Sage) (e-Sim) MG4Q4
Jabko.ua (Львів)
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSIM Sage (MG4Q4)
Justbuy.com.ua (Київ)
48 619 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Black (MG6P4)
Justbuy.com.ua (Київ)
48 888 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Lavender (MG6U4)
Justbuy.com.ua (Київ)
54 019 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Sage (MG6V4)
Justbuy.com.ua (Київ)
53 789 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSIM Black (MG4E4)
Justbuy.com.ua (Київ)
44 148 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Black eSIM
Stls.store (Київ)
49 188 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB White eSIM
Stls.store (Київ)
53 113 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSim Mist Blue (MG4H4)
Touch (Дніпро)
55 119 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSim Sage (MG4Q4)
Touch (Дніпро)
51 619 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSim Lavender (MG4J4)
Touch (Дніпро)
51 099 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSim White (MG4F4)
Touch (Дніпро)
49 899 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Mist Blue (MG6T4)
Touch (Дніпро)
52 619 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Sage (MG6V4)
Touch (Дніпро)
54 119 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB White (MG6Q4)
Touch (Дніпро)
55 619 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Black (MG6P4)
Touch (Дніпро)
← купити
Apple iPhone 17 512GB Mist Blue eSIM
Stls.store (Київ)
58 977 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Lavender eSIM
Stls.store (Київ)
54 809 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Black eSIM
Цифра (Київ)
46 297 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB White eSIM
Цифра (Київ)
49 992 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Mist Blue eSIM
Цифра (Київ)
55 511 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Lavender eSIM
Цифра (Київ)
51 588 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Black (MG6P4)
Idrop.com.ua (Київ)
48 899 грн.
← купити
iPhone 17 512Gb Black (eSim) (MG4E4)
Toiler.com.ua (Київ)
46 695 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB eSIM Sage (MG4Q4) MG4Q4
ifrukt.com (Дніпро)
48 699 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Sage (MG6V4) MG6V4
ifrukt.com (Дніпро)
53 499 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Black (MG6P4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
52 258 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Lavender (MG6U4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
56 020 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Sage (MG6V4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 eSIM 512GB Sage (MG4Q4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
52 022 грн.
← купити
iPhone 17 512Gb Lavender (MG6U4)
Toiler.com.ua (Київ)
53 890 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB eSIM Black (MG4E4)
Mobileplanet.ua (Одеса)
49 060 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Black (MG6P4) MG6P4
ifrukt.com (Дніпро)
50 599 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB White (MG6Q4) iPhone 17 512GB White (MG6Q4)
Denika.ua (Харків)
59 248 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Black (MG6P4) iPhone 17 512GB Black (MG6P4)
Denika.ua (Харків)
54 371 грн.
← купити
iPhone 17 512GB Lavender (MG6U4) MG6U4
XStore.ua (Київ)
55 399 грн.
← купити
iPhone 17 512GB Mist Blue (MG6T4) MG6T4
XStore.ua (Київ)
56 099 грн.
← купити
iPhone 17 512Gb White (MG6Q4) MG6Q4
XStore.ua (Київ)
55 699 грн.
← купити
iPhone 17 512Gb Black (MG6P4) MG6P4
XStore.ua (Київ)
52 899 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB eSIM Black (MG4E4) MG4E4
ifrukt.com (Дніпро)
44 899 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Lavender (MG6U4) iPhone 17 512GB Lavender (MG6U4)
Denika.ua (Харків)
58 765 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512 GB Black (MG6P4AF/A)
Zhuk.ua (Київ)
52 637 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512 GB Sage (MG6V4AF/A)
Zhuk.ua (Київ)
56 228 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512 GB White (MG6Q4AF/A)
Zhuk.ua (Київ)
57 881 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSIM Black (MG4E4)
Zhuk.ua (Київ)
47 486 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Mist Blue (MG6T4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
51 809 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB White (MG6Q4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
55 955 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Black (MG6P4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSIM Sage (MG4Q4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
49 505 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSIM Black (MG4E4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
46 280 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSIM Lavender (MG4J4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
51 578 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSIM Mist Blue (MG4H4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSIM White (MG4F4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
49 966 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Sage (MG6V4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
54 803 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Mist Blue MG6T4 [Mist Blue|512GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
53 553 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Sage MG6V4 [Sage|512GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
55 416 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Mist Blue (MG6T4)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Lavender (MG6U4)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Sage (MG6V4)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB White (MG6Q4)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
← купити
iPhone 17 512Gb Lavender (eSim) (MG4J4)
Toiler.com.ua (Київ)
50 780 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Mist Blue (MG6T4) MG6T4
Sota.store (Київ)
51 912 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Sage (MG6V4) MG6V4
Sota.store (Київ)
53 352 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSIM Black (MG4E4) MG4E4
Sota.store (Київ)
47 034 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSIM Sage (MG4Q4) MG4Q4
Sota.store (Київ)
51 902 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Lavender (MG6U4) MG6U4
Game-shop.com.ua (Київ)
58 899 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Sage (MG6V4) MG6V4
Game-shop.com.ua (Київ)
56 599 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB eSIM Black (MG4E4) MG4E4
Game-shop.com.ua (Київ)
47 799 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB eSIM Sage (MG4Q4) MG4Q4
Game-shop.com.ua (Київ)
52 699 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Sage (MG6V4) iPhone 17 512GB Sage (MG6V4)
Denika.ua (Харків)
58 041 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Mist Blue (MG6T4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
55 410 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB eSIM Sage (MG4Q4)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512 GB Mist Blue (MG6T4AF/A)
Zhuk.ua (Київ)
58 259 грн.
← купити
iPhone 17 512Gb White (MG6Q4)
Toiler.com.ua (Київ)
55 490 грн.
← купити
iPhone 17 512Gb Sage (MG6V4)
Toiler.com.ua (Київ)
53 390 грн.
← купити
iPhone 17 512Gb Mist Blue (eSim) (MG4H4)
Toiler.com.ua (Київ)
54 090 грн.
← купити
iPhone 17 512Gb Mist Blue (MG6T4)
Toiler.com.ua (Київ)
50 500 грн.
← купити
iPhone 17 512Gb Black (MG6P4)
Toiler.com.ua (Київ)
49 990 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB White (MG6Q4) MG6Q4
Sota.store (Київ)
55 224 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB White (MG6Q4)
NewTime.ua (Київ)
54 994 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSIM Sage (MG4Q4)
MAUDAU (Київ)
52 509 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB eSIM Black (MG4E4)
MAUDAU (Київ)
47 680 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Black (MG6P4)
MAUDAU (Київ)
52 799 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Lavender (MG6U4)
MAUDAU (Київ)
58 341 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 17 512GB Sage (MG6V4)
MAUDAU (Київ)
58 092 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB eSIM Black (MG4E4) MG4E4
Kvshop.com.ua (Київ)
48 977 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB eSIM Mist Blue (MG4H4) Смартфон iPhone 17 512GB eSIM Mist Blue (MG4H4)
Kvshop.com.ua (Київ)
58 777 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB eSIM Lavender (MG4J4) Смартфон iPhone 17 512GB eSIM Lavender (MG4J4)
Kvshop.com.ua (Київ)
55 177 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Lavender (MG6U4) MG6U4
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 17 512GB White (MG6Q4) MG6Q4
Kvshop.com.ua (Київ)
60 977 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Sage (MG6V4) MG6V4
Kvshop.com.ua (Київ)
55 777 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Black (MG6P4) MG6P4
Kvshop.com.ua (Київ)
56 177 грн.
← купити
Apple iPhone 17 512GB Mist Blue (MG6T4) MG6T4
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple iPhone 17 512GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Apple iPhone 17 512GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Apple iPhone 17 512GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія