шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B19 [B19v01]

Конфігурації і ціни 222Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B19 (B19v01) за ціною від 24243 грн.
Фото 9

Серия Artline Business B19

Модифікації Artline Business B19 18
Где купить? [B19v01]
Характеристики [B19v01]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
240 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11aс)
Bluetooth
+
Звук
7.1
Потужність БЖ
120 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
200x55x190 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  22000 грн.    до  28000 грн.
Artline Business B29
B29v64
від 24 464 грн.
Artline Business B29
B29v57
від 23 978 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0071
від 24 381 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8065
від 21 570 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0025
від 19 645 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6833
від 20 451 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0081
від 22 062 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0047
від 22 709 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6843
від 22 504 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0069
від 23 673 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8068
від 22 102 грн.
Artline Business B29
B29v60
від 27 089 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5783
від 25 285 грн.
Artline Business B29
B29v67
від 27 674 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8374
від 22 111 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5771
від 20 466 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11335
від 20 335 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8392
від 24 261 грн.
Artline Business B45...
B45v09Win
від 24 421 грн.
2E Rational Alfa
2E-10094
від 22 422 грн.
Artline Business B27
B27v67
Artline Business B27
B27v60
від 23 979 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8044
від 21 709 грн.
Artline Business B47
B47v10
від 22 795 грн.
2E-11338
від 21 578 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8410
від 26 105 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8066
від 26 006 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8041
від 21 280 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0061
від 19 973 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6813
від 20 662 грн.

від 24 243  до 25 699 грн.
Неттоп ARTLINE Business B19v01
Artline.ua (Київ)
25 476 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B19 (B19v01)
АЛЛО (Київ)
← купити
Неттоп ARTLINE Business B19v01
FOXTROT.UA (Київ)
24 266 грн.
← купити
Неттоп Artline Business B19 (B19v01) B19v01
Openshop.ua (Київ)
← купити
Artline Business B19 (B19v01) BusinessB19(B19v01)
COMFY.ua (Київ)
25 475 грн.
← купити
Персональний комп'ютер Artline Business B19 (B19v01)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B19 (B19v01) B19v01
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер Artline Business B19 (B19v01)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Неттоп ARTLINE Business B19v01
icom.net.ua (Київ)
24 243 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Business B19v01
MTA.ua (Київ)
25 699 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B19v01, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B19 (B19v01). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B19 (B19v01) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія