шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B19 [B19v02Win]

Конфігурації і ціни 222Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B19 (B19v02Win) за ціною від 35797 грн.
Фото 9

Серия Artline Business B19

Модифікації Artline Business B19 18
Где купить? [B19v02Win]
Характеристики [B19v02Win]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
480 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11aс)
Bluetooth
+
Звук
7.1
Потужність БЖ
120 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
200x55x190 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  32000 грн.    до  41000 грн.
Artline Business B57
B57v27Win
від 37 838 грн.
2E Rational Elox
2E-10819
від 34 721 грн.
2E Rational Alfa
2E-10097
від 33 055 грн.
Artline Business B29
B29v66Win
від 35 107 грн.
Artline Business B29
B29v61Win
від 34 628 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0084
від 37 231 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6846
від 31 599 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8079
від 31 380 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0113
від 29 937 грн.
Artline Business B27
B27v69Win
від 37 310 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8082
від 34 445 грн.
Artline Business B27
B27v75Win
Vinga Advanced D80
Advanced D8100
від 35 335 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0124
від 32 208 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8076
від 32 134 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6856
від 32 241 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0064
від 32 433 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8397
від 33 388 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5786
від 31 722 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6836
від 31 587 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0074
від 31 133 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11346
від 30 814 грн.
2E-11345
від 30 414 грн.
Artline Business B17
B17v04Win
від 33 350 грн.
Vinga Advanced D81
Advanced D8117
від 32 978 грн.
Vinga Advanced D81
Advanced D8116
від 31 729 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8078
від 31 453 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0054
від 30 358 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8379
від 31 449 грн.
2E-11343
від 29 570 грн.

від 35 797  до 37 899 грн.
Неттоп ARTLINE Business B19v02Win
Artline.ua (Київ)
37 575 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B19 (B19v02Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Неттоп ARTLINE Business B19v02Win
FOXTROT.UA (Київ)
35 797 грн.
← купити
Неттоп Artline Business B19 (B19v02Win) B19v02Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер Artline Business B19 (B19v02Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B19 (B19v02Win) B19v02Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер Artline Business B19 (B19v02Win)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Неттоп ARTLINE Business B19v02Win
icom.net.ua (Київ)
← купити
Artline Business B19 (B19v02Win) BusinessB19(B19v02Win)
COMFY.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Business B19v02Win
MTA.ua (Київ)
37 899 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B19v02Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B19 (B19v02Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B19 (B19v02Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія