шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B29 [B29v66]

Конфігурації і ціни 407Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v66) за ціною від 28160 грн.
Відео 20Фото 15

Серия Artline Business B29

Модифікації Artline Business B29 34
Где купить? [B29v66]
Характеристики [B29v66]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
480 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
350x170x345 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  24000 грн.    до  31000 грн.
Artline Business B29
B29v61
від 27 674 грн.
Artline Business X22
X22v03
від 25 695 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0083
від 24 240 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0049
від 27 827 грн.
Artline Business B19
B19v02
від 30 668 грн.
Artline Business B57
B57v27
від 30 883 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6845
від 23 509 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8077
від 23 836 грн.
Artline Business B45...
B45v11
від 24 019 грн.
Artline Business X22
X22v05
від 26 928 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5785
від 25 913 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0073
від 25 275 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8395
від 25 960 грн.
Artline Business B47
B47v11
від 25 654 грн.
Artline Business B17
B17v04
від 25 191 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6835
від 24 221 грн.
Artline Business B27
B27v69
від 30 404 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8098
від 27 433 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11340
від 23 354 грн.
Artline Business B27
B27v75
від 30 887 грн.
2E-11339
від 22 955 грн.
Artline Business B27
B27v66
від 23 766 грн.
Artline Business B27
B27v61
від 24 465 грн.
Artline Business B29
B29v58
від 24 464 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8074
від 22 682 грн.
2E Rational Alfa
2E-10095
від 26 551 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8377
від 23 938 грн.
2E-11337
від 22 067 грн.
Artline Business B27
B27v37Win
від 27 675 грн.
Artline Business B18
B18v14Win
від 28 424 грн.

від 28 160  до 28 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Business B29v66
Artline.ua (Київ)
28 161 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v66)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v66) B29v66
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Business (B29v66) B29v66
Openshop.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v66)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Десктоп ARTLINE Business B29 (B29v66) B29v66
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Персональный компьютер ARTLINE Business B29 (B29v66)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29v66
icom.net.ua (Київ)
28 160 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Business B29 (B29v66)
MTA.ua (Київ)
28 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE Business B29 (B29v66) B29v66
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B29v66, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v66). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v66) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія