шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Ціни103Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій BASEUS GaN5 30W за ціною від 481 грн.
Фото 20

Характеристики та опис BASEUS GaN5 30W

Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 481  до 1 189 грн.
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5S PD 30W Type-C Cluster Black (P10162504113-00) 5999
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
599 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5S 1C 30W Moon White (P10162504213-00) P10162504213-00
Artline.ua (Київ)
752 грн.
← купити
Baseus Адаптер живлення для телефона Baseus GaN5 Fast Charger 1C Black 30W P10162504113-00
MTA.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Baseus GaN5 30w PD USB-C fast charger black (P10162504113-00)
AKS.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Baseus Wall Charger USB-C GaN 5S 30W White (P10162504213-00)
Цифра (Київ)
807 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus Wall Charger USB-C GaN 5S 30W White (P10162504213-00)
Stls.store (Київ)
849 грн.
← купити
Baseus P10162504213-00
Mallprix.com (Київ)
481 грн.
← купити
Зарядний пристрій BASEUS GaN5S Fast Charger 1C 30W EU Moon White (P10162504213-00) P10162504213-00
FOXTROT.UA (Київ)
603 грн.
← купити
Baseus GaN5S Fast Charger 1C 30W EU Moon White (P10162504213-00) GaN5SFastCharger1C30WEUMoonWhite(P10162504213-00)
COMFY.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus Gan5 Fast Charger 1Type-C, 30W/3A, PD/QC Black (P10162504113-00)
One-click.com.ua (Дніпро)
595 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS GaN5 30W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій BASEUS GaN5 30W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій BASEUS GaN5 30W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія