шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Ціни250Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій BASEUS GaN5 Mini 30W за ціною від 489 грн.
Відео 2Фото 16

Характеристики та опис BASEUS GaN5 Mini 30W

Вага (г): 46; Габарити (мм): 51х28х28; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
51х28х28 мм
Вага
46 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 489  до 1 420 грн.
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Mini 1C 30W Moon White + кабель USB-C 100W 1m Moon White (P10110902213-00) P10110902213-00
Artline.ua (Київ)
971 грн.
← купити
Baseus Мережевий зарядний пристрій для телефона Baseus GaN5 (mini) 1C 30W Black + USB-C - USB-C (P10110902113-00)
MTA.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Baseus GaN5 Mini 30w PD USB-C ports charger + USB-C to USB-C cable black (P10110902113-00)
AKS.ua (Київ)
729 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus USB-C Wall Charger GaN5 1C 30W Black (CCGN070401)
Цифра (Київ)
633 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus USB-C Wall Charger GaN5 1C 30W Black (CCGN070401)
Stls.store (Київ)
656 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 FC mini 1C (1USB-C) 30W Blue (CCGN070603) CCGN070603
Click.ua (Київ)
665 грн.
← купити
Baseus P10110902213-00
Mallprix.com (Київ)
598 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5 FC mini 1C 30W (CCGN070401) чорний
АЛЛО (Київ)
799 грн.
← купити
Зарядний пристрій BASEUS GaN5 Mini 30W + кабель USB Type-C - Type-C 1м Moon White (P10110902213-00) P10110902213-00
FOXTROT.UA (Київ)
756 грн.
← купити
Baseus GaN5 FC mini 1C 30W Blue (CCGN070603) GaN5FCmini1C30WBlue(CCGN070603)
COMFY.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS GaN5 Mini 30W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій BASEUS GaN5 Mini 30W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій BASEUS GaN5 Mini 30W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія