шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Ціни25Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій BASEUS GaN5 Pro Fast 100W за ціною від 1843 грн.
Відео 2Фото 28

Характеристики та опис BASEUS GaN5 Pro Fast 100W

Вага (г): 229; Габарити (мм): 75x55x30; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; індикатор роботи; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Pump Express; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 4.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 95
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
100 Вт
Потужність (на всі порти)
95 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 4.0
Power Delivery 3.0
Pump Express
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
75x55x30 мм
Вага
229 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1800 грн.    до  3000 грн.

Для планшетів і смартфонів рекомендую.
25 квітня 2024, 15:41 #
Переваги:Швидко

Недоліки:При підключенню 2 девайса система перезавантажується

Коментар:Заряджав power bank 20000 ma 20 w заразився до 45 % почався запах диму з зарядки .не стягує чи як це розуміти

Автор:Назар Горобець

від 1 843  до 3 500 грн.
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger Type-C+USB 100 W CCGP090201 Black
MAUDAU (Київ)
2 499 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus (CCGP090) GaN5 Pro Fast Charger C+U 100W/20V/5A + Cable Type-C to Type-C 1m (CCGP090201)
Rozetka.ua (Київ)
3 500 грн.
← купити
Блок живлення мережевий адаптер Baseus GaN5 Pro Fast Charger 100 W (CCGP090201) чорний
MAUDAU (Київ)
2 218 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger C+U на 100W White (CCGP090202)
MAUDAU (Київ)
2 199 грн.
← купити
Адаптер мережевий Baseus Type-C to Typc-C cable Gan5 Pro Fast Charger |1USB/1Type-C, PD/QC, 100W/3A| (CCGP090202)
Rozetka.ua (Київ)
2 721 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro GaN USB Type C/USB 100W PD3.0 QC4.0+ AFC Black (CCGP090201)
Rozetka.ua (Київ)
2 149 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger C+U 100W, Cable Type-C 1m, Black (CCGP090201)
Rozetka.ua (Київ)
2 738 грн.
← купити
Адаптер мережевий Baseus Type-C to Typc-C cable Gan5 Pro Fast Charger |1USB/1Type-C, PD/QC, 100W/3A| (CCGP090202)
Rozetka.ua (Київ)
2 727 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus USB/Type-C 100W PD/QC + кабель Type-C GaN5 Pro Black (CCGP090201)
Rozetka.ua (Київ)
2 549 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus USB/Type-C 100W PD/QC + кабель Type-C GaN5 Pro White (CCGP090202)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS GaN5 Pro Fast 100W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій BASEUS GaN5 Pro Fast 100W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій BASEUS GaN5 Pro Fast 100W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія