шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Benson BN-343 за ціною від 3100 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Benson BN-343

Країна походження бренду: Німеччина; Матеріал посуду: литий алюміній; Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 24;єм ковша (л): 1.2;єм: Макс. об' Розміри: Об'єм каструлі (л): 6.8; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 4; Об'єм каструлі (л): 2.4;єм: Мін. об' Розміри: Об' Миття в посудомийці
Основних предметів5
Усього предметів9
Комплектація1 ківш
3 каструлі
1 сковорідка
4 кришки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Каструлі
Об'єм2.4 л
4 л
6.8 л
Ківш
Об'єм1.2 л
Сковорідки
Розміри24 см
Загальне
Матеріал посудулитий алюміній
Матеріал кришокскло
Ручкибакелітові
Країна походження брендуНімеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 100  до 6 854 грн.
Набір посуду з мармуровим покриттям Benson BN-343 9 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 910 грн.
← купити
Набір каструль Benson із мармуровим покриттям 9 предметів зі сковорідкою (BN-343)
Rozetka.ua (Київ)
3 100 грн.
← купити
Набір посуду Benson BN-343 алюмінієвого з мармуровим покриттям 9 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 590 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Benson BN-343 9пр.
Rozetka.ua (Київ)
4 422 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Benson BN-343 7пр.
Rozetka.ua (Київ)
3 764 грн.
← купити
Набір каструль Benson BN-343 9 пр. з антипригарним покриттям + 1 сковорода
Rozetka.ua (Київ)
3 338 грн.
← купити
Набір посуду Benson із мармуровим антипригарним покриттям 9 предметів (BN-343)
Rozetka.ua (Київ)
3 150 грн.
← купити
Набір посуду з мармуровим покриттям 9 предметів Benson BN-343
Rozetka.ua (Київ)
6 854 грн.
← купити
Набір посуду з мармуровим покриттям 9 предметів чорний Benson BN-343
Rozetka.ua (Київ)
3 393 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Benson з антипригарним мармуровим покриттям 9 предметів (BN-343)
Rozetka.ua (Київ)
3 115 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-343, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Benson BN-343. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Benson BN-343 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія