шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни73Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BA74A Aspirer за ціною від 57 грн.
Фото 30

Характеристики та опис Borofone BA74A Aspirer

Вага (г): 30; Габарити (мм): 84x39x22; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB C, Lightning; Макс. потужність (USB) (Вт): 10.5;ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
10.5 Вт
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
84x39x22 мм
Вага
30 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 57  до 481 грн.
Borofone Мережевий зарядний пристрій для телефона Borofone BA74A USB-A (тато)- USB-C (тато) White
MTA.ua (Київ)
249 грн.
← купити
BOROFONE 6974443388664
Mallprix.com (Київ)
166 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA74A Aspirer USB + cable USB to Micro 5P White (6974443388664) 6974443388664
E-server.com.ua (Київ)
323 грн.
← купити
Зарядний пристрій Borofone Lightning Cable Aspirer single port charger set BA74A 1USB, 2.1A White (000009203)
One-click.com.ua (Дніпро)
76 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій для телефона Borofone BA74A USB-A (тато)- USB-C (тато) White
Soho.com.ua (Київ)
169 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA74A Aspirer USB + cable USB to Micro 5P White (6974443388664) 6974443388664
Comtrading.ua (Київ)
481 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA74A Aspirer USB + cable USB to Micro 5P White (6974443388664)
MAUDAU (Київ)
268 грн.
← купити
Сетевое зарядне пристрій BOROFONE BA74A Aspirer single port charger set(iP) White (BA74ALW)
Rozetka.ua (Київ)
106 грн.
← купити
Зарядний пристрій Borofone Micro USB Cable Aspirer single port charger set BA74A 1USB, 2.1A White (000009204)
One-click.com.ua (Дніпро)
78 грн.
← купити
Адаптер мережевий BOROFONE Lightning Cable Aspirer single port charger set BA74A 1USB білий
MAUDAU (Київ)
194 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BA74A Aspirer, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BA74A Aspirer. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BA74A Aspirer у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія