шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BAC13 Leader за ціною від 558 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Borofone BAC13 Leader

Вага (г): 53; Габарити (мм): 68x55x53; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 2
Колір
Тип
адаптер для подорожей (travel adapter)
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
68x55x53 мм
Вага
53 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  550 грн.    до  1000 грн.

від 558  до 1 815 грн.
Borofone Адаптер живлення для телефона Borofone BAC13 Leader 3-port PD20W (1C2A) Black
MTA.ua (Київ)
579 грн.
← купити
Borofone BAC13 20w PD/QC 2xUSB-A/USB-C ports universal charger black
AKS.ua (Київ)
558 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BAC13 Leader 3-port PD20W(1C2A) Universal conversion charger Black 6941991117169
Comtrading.ua (Київ)
819 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAC13 Leader 3-port PD20W(1C2A) universal conversion charger чорний
MAUDAU (Київ)
806 грн.
← купити
Borofone BOROFONE BAC13 Leader 3-port PD20W (1C2A) Black (6941991117169) 6941991117169
Kvshop.com.ua (Київ)
697 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAC13 Leader 3-port PD20W(1C2A) universal conversion charger Black (6941991117169)
Rozetka.ua (Київ)
696 грн.
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BAC13 Leader 3-port PD20W(1C2A)
Rozetka.ua (Київ)
845 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAC13 Leader 3-port PD20W(1C2A) universal conversion charger Black (6941991117169)
Rozetka.ua (Київ)
860 грн.
← купити
Мережевий адаптер BOROFONE BAC13, 3 USB порти, 18W, комплект 4 вилки, чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 148 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAC13 Leader 3-port PD20W(1C2A) universal conversion charger Black (6941991117169)
Rozetka.ua (Київ)
993 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BAC13 Leader, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BAC13 Leader. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BAC13 Leader у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія