шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни86Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BAS72A Source за ціною від 73 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Borofone BAS72A Source

Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - USB C; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 18;ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 73  до 343 грн.
Borofone BAS72A 18w QC3.0 fust charger black
AKS.ua (Київ)
137 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BAS72A Source single port QC3.0 charger Black (6941991122637) 6941991122637
FOXTROT.UA (Київ)
73 грн.
← купити
BOROFONE BAS72A Source single port QC3.0 charger set(Micro) Black (6941991122651) BAS72ASourcesingleportQC3.0chargerset(Micr
COMFY.ua (Київ)
94 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій із кабелем BOROFONE BAS72A Source single port QC3.0 charger set(Micro) Black 6941991122651
Comtrading.ua (Київ)
← купити
МЗП Borofone BAS72A Source QC3.0 (1USB-A) Black
MAUDAU (Київ)
108 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BAS72A Source single port QC3.0 charger set(Micro) Black
Rozetka.ua (Київ)
315 грн.
← купити
Borofone BAS72A 18w QC3.0 USB-A port charger white
AKS.ua (Київ)
148 грн.
← купити
Borofone BAS72A 18w QC3.0 USB-A port charger + USB-C cable black
AKS.ua (Київ)
165 грн.
← купити
Borofone BAS72A 18w QC3.0 USB-A port charger + USB-C cable white
AKS.ua (Київ)
← купити
Borofone BAS72A 18w QC3.0 USB-A port charger + micro USB cable black
AKS.ua (Київ)
154 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BAS72A Source, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BAS72A Source. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BAS72A Source у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія