шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни45Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BAS73A Source за ціною від 85 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Borofone BAS73A Source

Вага (г): 39; Габарити (мм): 88x42x26; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
88x42x26 мм
Вага
39 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 85  до 408 грн.
Borofone BAS73A 20w PD USB-C ports charger white
AKS.ua (Київ)
137 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BAS73A Source single port PD20W charger Black 6941991122699
Comtrading.ua (Київ)
408 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS73A Source single port PD20W charger Black
Rozetka.ua (Київ)
304 грн.
← купити
Borofone BAS73A 20w PD USB-C ports charger black
AKS.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BAS73A Source single port PD20W charger set (C to iP) (EU) White
Rozetka.ua (Київ)
340 грн.
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BAS73A Source single port PD20W charger Black (6941991122699)
Rozetka.ua (Київ)
130 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS73A Source single port PD20W charger Black (6941991122699)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сетєвий зарядний пристрій BOROFONE BAS73A Source single port PD20W Charger Set (C to iP) (EU) White (6941991122729)
Rozetka.ua (Київ)
182 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS73A Source single port PD20W charger set (C to iP) (EU) White (6941991122729)
Rozetka.ua (Київ)
180 грн.
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BAS73A Source single port PD20W charger Black (6941991122699)
Rozetka.ua (Київ)
125 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BAS73A Source single port PD20W Charger Set (C to iP) (EU) White (69419911227
Rozetka.ua (Київ)
169 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS73A PD20W Білий
Rozetka.ua (Київ)
279 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS73A PD20W Black
Rozetka.ua (Київ)
249 грн.
← купити
Сетевой зарядний пристрій Borofone BAS73A 1USB-C PD/QC 20W+Type-C to Type-C Білий
Rozetka.ua (Київ)
122 грн.
← купити
Мережевий Зарядний пристрій Borofone BAS73A 1USB-C PD/QC 20W Чорний
Rozetka.ua (Київ)
85 грн.
← купити
Мережевий Зарядний пристрій Borofone BAS73A 1USB-C PD/QC 20W Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS73A, 1Type-C, PD, QC, 20W, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
154 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS73A, 1Type-C, PD, QC, 20W, Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Borofone BAS73A 1USB-C PD/QC 20W Чорний
Rozetka.ua (Київ)
293 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Borofone BAS73A 1USB-C PD/QC 20W Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS73A PD20W, Black
Rozetka.ua (Київ)
183 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS73A Source single port PD20W charger Black (6941991122699)
Rozetka.ua (Київ)
111 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS73A Source single port PD20W charger set (C to iP) (EU) White (6941991122729)
Rozetka.ua (Київ)
143 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS73A 1USB-C PD/QC 20W Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS73A 1USB-C PD/QC 20W Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядне мережеве BOROFONE BAS73A (Type-C PD20W) швидке заряджання для заряджання мобільних пристроїв + кабель Lightning Біли
Rozetka.ua (Київ)
156 грн.
← купити
Зарядне мережеве BOROFONE BAS73A (Type-C PD20W) швидка заряджання для заряджання мобільних пристроїв Білий
Rozetka.ua (Київ)
150 грн.
← купити
Сетевое зарядне пристрій Borofone BAS73A Source 20W Black (6941991122699)
Rozetka.ua (Київ)
186 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS73A Source USB/Type-C PD 20W/QC 3.0 швидка зарядка для мобільних пристроїв White
Rozetka.ua (Київ)
228 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій (МЗП ) 20W Borofone BAS73A 1хUSB Type-C PD/QC швидка зарядка
Rozetka.ua (Київ)
215 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BAS73A Source single port PD20W 3A charger Black (6941991122699)
Rozetka.ua (Київ)
200 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій 20W USB-C 100-240V Borofone BAS73A білий
Rozetka.ua (Київ)
260 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій 20W USB-C 100-240V Borofone BAS73A чорний ABS-пластик
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BAS73A Source single port PD20W charger Black (6941991122699)
Rozetka.ua (Київ)
189 грн.
← купити
Сетєвий зарядний пристрій BOROFONE BAS73A Source single port PD20W Charger Set (C to iP) (EU) White (6941991122729)
Rozetka.ua (Київ)
255 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS73A Source single port PD20W charger Black
Rozetka.ua (Київ)
205 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Borofone BAS73A 1USB-C PD/QC 20W Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Borofone BAS73A 1USB-C PD/QC 20W Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BAS73A Source single port PD20W charger Чорний
Rozetka.ua (Київ)
149 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS73A Source single port PD20W charger Black
Rozetka.ua (Київ)
129 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BAS73A Source single port PD20W charger set (C to iP) (EU) White
Rozetka.ua (Київ)
173 грн.
← купити
Сетєвий зарядний пристрій BOROFONE BAS73A Source single port PD20W Charger Set (C to iP) (EU) White (6941991122729)
Rozetka.ua (Київ)
246 грн.
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BAS73A Source single port PD20W charger Black (6941991122699)
Rozetka.ua (Київ)
188 грн.
← купити
Сетєвий зарядний пристрій BOROFONE BAS73A Source single port PD20W Charger Set (C to iP) (EU) Black (6941991122712)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS73A Source 20W USB-C PD Black (6941991122699)
Rozetka.ua (Київ)
202 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BAS73A Source, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BAS73A Source. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BAS73A Source у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія