шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BAS82A Star за ціною від 125 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Borofone BAS82A Star

Вага (г): 39; Габарити (мм): 81x37x33; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB C, Lightning; індикатор роботи; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 18;ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
81x37x33 мм
Вага
39 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 125  до 325 грн.
Borofone BAS82A White Зарядний пристрій BAS82A White
Kvshop.com.ua (Київ)
265 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BAS82A Star single port QC3.0 charger set (Micro) (EU) Black
Rozetka.ua (Київ)
325 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS82A Star single port QC3.0 charger set (Type-C) (EU) White
Rozetka.ua (Київ)
324 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS82A Star single port QC3.0 charger (EU) White
Rozetka.ua (Київ)
312 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS82A Star single port QC3.0 charger set (Micro) (EU) White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BAS82A Star single port QC3.0 Charger Set (Micro) (EU) Black (6941991126727)
Rozetka.ua (Київ)
156 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS82A Star single port QC3.0 charger set (Micro) (EU) Black (6941991126727)
Rozetka.ua (Київ)
160 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BAS82A Star single port QC3.0 Charger Set (Micro) (EU) Black (6941991126727)
Rozetka.ua (Київ)
150 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS82A Star single port QC3.0 charger set (Type-C) (EU) White (6941991126758)
Rozetka.ua (Київ)
170 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS82A Star single port QC3.0 charger set (Micro) (EU) White (6941991126734)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BAS82A Star, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BAS82A Star. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BAS82A Star у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія