шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Borofone BC38 Flash Energy за ціною від 519 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Borofone BC38 Flash Energy

Вага (г): 41; Габарити (мм): 82x50x37; дисплей; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: автомобільне ЗП + FM трансмітер
Колір
Тип
автомобільне ЗП + FM трансмітер
Роз'ємів USB-A
2 шт. / 1 для зарядки та 1 під флешку /
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
дисплей
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
82x50x37 мм
Вага
41 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  450 грн.    до  700 грн.

від 519  до 720 грн.
Автозарядний з FM-модулятором BOROFONE bc38 Flash Energy 2 виходи USB + Type-C PD 20W
MAUDAU (Київ)
519 грн.
← купити
FM-трансмітер Borofone BC38 Soaring QC3.0 Bluetooth V5.0 fm модулятор для авто
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
FM-трансмітер Borofone BC38 Flash Energy PD20W+QC3.0 Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
624 грн.
← купити
Авто зарядне з FM-модулятором BOROFONE bc38 Flash Energy 2 виходу USB + Type-C PD 20W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
FM трансмітер BOROFONE BC38 автомобільний модулятор 2хUSB/1хType-C, TF/U Disk, 20W/3A, QC/PD Чорний (10429)
Rozetka.ua (Київ)
720 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BC38 Flash Energy, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BC38 Flash Energy. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BC38 Flash Energy у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія