шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Borofone BC63 Selecto за ціною від 159 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Borofone BC63 Selecto

Вага (г): 26; Габарити (мм): 75x43x40; дисплей; Макс. потужність (USB) (Вт): 15;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: автомобільне ЗП + FM трансмітер
Колір
Тип
автомобільне ЗП + FM трансмітер
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
15 Вт
Функції та можливості
дисплей
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
75x43x40 мм
Вага
26 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  120 грн.    до  375 грн.

від 159  до 499 грн.
Borofone ФМ-модулятор Borofone BC63 Selecto QC3.0 (2USB-A) Black
MTA.ua (Київ)
219 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій з FM-модулятором BOROFONE BC63 Selecto car BT FM transmitter Black 6941991126185
Dendi.ua (Мукачево)
159 грн.
← купити
АЗУ із FM-модулятором BOROFONE BC63 Selecto car BT FM transmitter Black 6941991126185
Comtrading.ua (Київ)
230 грн.
← купити
АЗП FM модулятор Borofone BC63 Selecto QC3.0 (2USB-A) Black
MAUDAU (Київ)
165 грн.
← купити
АЗП FM модулятор Borofone BC63 Selecto QC3.0 (2USB-A) Black IS-000000828121
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
388 грн.
← купити
FM Modulator Borofone BC63 QC3.0 (чорний)
Rozetka.ua (Київ)
499 грн.
← купити
АЗП з FM-модулятором BOROFONE BC63 Selecto car BT FM transmitter Black
Rozetka.ua (Київ)
378 грн.
← купити
АЗП з FM-модулятором BOROFONE BC63 Selecto car BT FM transmitter Black (6941991126185)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
АЗП із FM-модулятором BOROFONE BC63 Selecto car BT FM transmitter Black (6941991126185)
Rozetka.ua (Київ)
221 грн.
← купити
FM-трансмітер BOROFONE BC63 Bluetooth 5.4 Black
Rozetka.ua (Київ)
309 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BC63 Selecto, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BC63 Selecto. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BC63 Selecto у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія