шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни45Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BZ19A Wisdom за ціною від 60 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Borofone BZ19A Wisdom

Вага (г): 42; Габарити (мм): 54x25; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB - USB C; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 18;ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
54x25 мм
Вага
42 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 60  до 448 грн.
Набір BOROFONE BZ19A АЗП 2xUSB+ кабель Micro, 2.4A, 1м, Black, Box BZ19A / MB
Comtrading.ua (Київ)
422 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ19A Wisdom single port QC3.0 car charger set (Type-C) 18W Black (BZ19ACB)
Rozetka.ua (Київ)
124 грн.
← купити
Набір BOROFONE BZ19A АЗП 2xUSB+ кабель iPhone, 2.4A, 1м, Black, Box BZ19A / IB
Comtrading.ua (Київ)
448 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Borofone BZ19A Wisdom QC3.0 18W Type-C, Sapphire blue
Rozetka.ua (Київ)
239 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Borofone BZ19A Wisdom QC3.0 18W Micro Колір Сапфірово-синій
Rozetka.ua (Київ)
143 грн.
← купити
Автомобільний Зарядний пристрій Borofone BZ19A Wisdom QC3.0 18W Micro Колір Сапфірово-синій
Rozetka.ua (Київ)
96 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Borofone BZ19A Wisdom, QC3.0, 18W, кабель USB to MicroUSB, Сапфірово-синій
Rozetka.ua (Київ)
183 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Borofone BZ19A Wisdom, QC3.0, 18W, кабель USB to MicroUSB, Сапфірово-синій
Rozetka.ua (Київ)
162 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій із швидкою зарядкою QC3.0 + кабель Micro-USB BOROFONE BZ19A |USB/18W| Чорний
Rozetka.ua (Київ)
60 грн.
← купити
Автомобільний Зарядний Пристрій Borofone BZ19A Wisdom QC3.0 18W Micro Сапфірово-синій
Rozetka.ua (Київ)
293 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BZ19A Wisdom, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BZ19A Wisdom. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BZ19A Wisdom у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія