шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни41Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BZ20A Smart за ціною від 312 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Borofone BZ20A Smart

Вага (г): 49; Габарити (мм): 25x60; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 65;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Рейтинг за відгуками:
1
0
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
25x60 мм
Вага
49 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  300 грн.    до  550 грн.

модель з серйозними недоліками
5 вересня 2025, 11:56 #
Переваги:добре заряжає

Недоліки:якість пластику

Коментар:кришка розвалилась після тижню експлуатаціїч і склеїти не вийде, дуже тонкий плат'стик, який кришеться при доторканні

Автор:Ігор

від 312  до 661 грн.
Borofone Автомобільний адаптер для телефона Borofone BZ20A Transparent Black Smart 83W dual port PD65W+QC3.0
MTA.ua (Київ)
329 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ20A Smart 83W dual port PD65W+QC3.0 car charger Transparent Black 6941991101625
Comtrading.ua (Київ)
579 грн.
← купити
BOROFONE BZ20A Smart 83W PD65W+QC3.0 Transparent Black (6941991101625) BZ20ASmart83WPD65W+QC3.0TransparentBlack(694199110162
COMFY.ua (Київ)
375 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ20A Smart 83W Transparent Black (6941991101625) 6941991101625
Ktc.ua (Рівне)
479 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ20A Smart 83W dual port PD65W+QC3.0 Transparent Black (6941991101625) 69419911016
FOXTROT.UA (Київ)
372 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ20A Smart 83W dual port PD65W+QC3.0 car charger Transparent Black 6941991101625
Dendi.ua (Мукачево)
339 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Borofone BZ20A Smart 83W dual port PD65W+QC3.0 car charger Transparent Black (6941991101625)
Rozetka.ua (Київ)
378 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ20A Smart 83W dual port PD65W+QC3.0 car charger Transparent Black
Rozetka.ua (Київ)
547 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ20A Smart 83W dual port PD65W+QC3.0 car charger Transparent Black (6941991101625)
Rozetka.ua (Київ)
514 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ20A Smart 83W dual port PD65W+QC3.0 car charger Transparent Black (6941991101625)
Rozetka.ua (Київ)
429 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BZ20A Smart, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BZ20A Smart. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BZ20A Smart у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія