шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Choetech (тип)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Choetech Q5009 за ціною від 347 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Choetech Q5009

дисплей;ємів USB-A (шт.): 3; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
3 шт.
Функції та можливості
дисплей
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 347  до 515 грн.
Choetech Адаптер живлення для телефона Choetech Q5009-EU Black 3USBх2.4A
MTA.ua (Київ)
389 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Choetech (3USBх2.4A) Black (Q5009-EU) Q5009-EU
Click.ua (Київ)
425 грн.
← купити
Choetech Q5009-EU
Mallprix.com (Київ)
347 грн.
← купити
Зарядний пристрій CHOETECH Q5009-EU Black
FOXTROT.UA (Київ)
349 грн.
← купити
Choetech 3USBх2.4A Black (Q5009-EU) 3USBх2.4ABlack(Q5009-EU)
COMFY.ua (Київ)
515 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Choetech (Q5009-EU) Q5009-EU
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Choetech (3USBх2.4A) Black (Q5009-EU) Q5009-EU
ШО (Київ)
470 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Choetech Q5009 3xUSB-A 5В 3.4A Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Choetech (3USBх2.4A) Black (Q5009-EU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Choetech (Q5009-EU)
Rozetka.ua (Київ)
471 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Choetech Q5009, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Choetech Q5009. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Choetech Q5009 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія