шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни33Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C126A Pure за ціною від 268 грн.
Фото 25

Характеристики та опис Hoco C126A Pure

Вага (г): 66; Габарити (мм): 88x46x29; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 35; Макс. потужність (USB) (Вт): 20
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
35 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
88x46x29 мм
Вага
66 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 268  до 550 грн.
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco C126A 2 USB-C PD + 1 USB-A QC3.0 40W White
MTA.ua (Київ)
309 грн.
← купити
Hoco 6931474798725
Mallprix.com (Київ)
310 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C126A Pure power PD40W White 6931474798725
FOXTROT.UA (Київ)
268 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C126A Pure White (6931474798725) 6931474798725
E-server.com.ua (Київ)
303 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C126A Pure White (6931474798725) 6931474798725
Comtrading.ua (Київ)
355 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C126A Pure White (6931474798725) 6931474798725
Brain.com.ua (Київ)
302 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C126A Pure White (6931474798725) 6931474798725
Itbox.ua (Київ)
← купити
МЗП Hoco C126A PD40W+QC3.0 (1USB/2Type-C) White
MAUDAU (Київ)
289 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C126A Pure 2USB-C 1USB-A 40W White
Rozetka.ua (Київ)
323 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій адаптер HOCO C126A Pure 1 USB/2Type-C, 40 W, підтримка швидкого заряджання PD/QC/FCP/AFC
MAUDAU (Київ)
362 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C126A Pure, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C126A Pure. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C126A Pure у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія