шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни74Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N34 Dazzling за ціною від 230 грн.
Фото 26

Характеристики та опис Hoco N34 Dazzling

Вага (г): 53; Габарити (мм): 74x45x29; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 20
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
74x45x29 мм
Вага
53 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 230  до 746 грн.
Мережевий зарядний пристрій HOCO N34 Dazzling dual-port PD 20W+QC3.0 Type-C+USB Black 3451
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
320 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Dazzling dual-port N34 1USB/1Type-C, 20W/3A, PD/QC Transparent/Black (000009990)
One-click.com.ua (Дніпро)
299 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N34 Dazzling dual-port PD20W+QC3.0 charger (EU) Transparent Чорний
MAUDAU (Київ)
407 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N34 Dazzling Home Charger | 20W | 2 PD | QC3.0 | C to Lightning Cable (1m) Transparent Blac
Rozetka.ua (Київ)
666 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Type-C to Lightning cable dazzling dual-port N34 1USB/1Type-C, 20W/3A, PD/QC Transparent/Black (00000
One-click.com.ua (Дніпро)
291 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO Type-C to Type-C cable dazzling dual-port N34 1USB/1Type-C, 20W/3A, PD/QC Transparent-Black (69314747
One-click.com.ua (Дніпро)
256 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N34 Dazzling dual-port PD20W + QC3.0 charger set (Type-C to Type-C) (EU) Transparent Чорний
MAUDAU (Київ)
432 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем Hoco N34 Dazzling dual-port PD20W+QC3. 0 charger set(Type-C to Type-C) Transparent чор
MAUDAU (Київ)
508 грн.
← купити
Зарядний пристрій 2 виходи Hoco N34 dual-port комплект із кабелем Type-C to Lightning
MAUDAU (Київ)
451 грн.
← купити
Зарядний пристрій 2 виходи Hoco N34 dual-port 20W блок адаптер прозоро чорний
MAUDAU (Київ)
414 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N34 Dazzling, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N34 Dazzling. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N34 Dazzling у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія