шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни73Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Hoco N28 Founder за ціною від 250 грн.
Відео 1Фото 30

Характеристики та опис Hoco N28 Founder

Вага (г): 51; Габарити (мм): 80x35x29; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
80x35x29 мм
Вага
51 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 250  до 839 грн.
Мережевий Зарядний Пристрій 1Type-C+1USB Hoco N28 20W PD + QC3.0 Black
Pocketstore.ua (Київ)
552 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco N28 Founder Black 20W (Type-C + USB)
MTA.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Type-C to Lightning Cable founder charger set N28 1USB/1Type-C, 20W/3A, PD/QC Black (000009300)
One-click.com.ua (Дніпро)
250 грн.
← купити
Адаптер живлення для телефона Hoco N28 Founder Black 20W (Type-C + USB)
Soho.com.ua (Київ)
289 грн.
← купити
МЗП Hoco N28 Founder PD20W+QC3.0 (1USB-A/1C) Black
MAUDAU (Київ)
271 грн.
← купити
МЗП Hoco N28 Founder PD20W+QC3.0 (1USB-A/1C) White IS-000000627782
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
514 грн.
← купити
Зарядний пристрій МПЗ з кабелем Type-C to Lightning Hoco N28 Founder 20W (Type-C+USB) Black
Rozetka.ua (Київ)
544 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco N28 Founder White 20W (Type-C + USB)
MTA.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Hoco Type-C to Type-C Cable founder charger set N28 1USB/1Type-C, 20W/3A, PD/QC White (000009417)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Зарядний пристрій Hoco Type-C to Type-C Cable founder charger set N28 1USB/1Type-C, 20W/3A, PD/QC Black (000009509)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N28 Founder, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N28 Founder. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N28 Founder у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія