шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення2Корисне1Комплектуючі10+
Купити корпус Deepcool CH160 Black за ціною від 2479 грн.
Відео 13Фото 18

Характеристики та опис Deepcool CH160 Black

Місць для вентиляторів: 4; Місць для вентиляторів зверху: 2x120мм; Місць для вентиляторів спереду: 1x120мм; Встановлених вентиляторів: Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Отворів під слоти розширення: 3; Внутрішніх відсіків 2,5": 1; Внутрішніх відсіків 3,5": 1; Матеріал: сталь; Вага (кг): 3.3; Габарити (мм): 284x200x336
Колір
Форм-фактор
Desktop
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
mini-ITX
Габарити (ВхШхГ)
284x200x336 мм
Блок живлення
Додатково
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2300 грн.    до  3700 грн.

від 2 479  до 3 636 грн.
Корпус Deepcool CH160 Black (R-CH160-BKNGI0-G-1)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 368 грн.
← купити
Міні-кубок Deepcool CH160 Black (RCH160BKNGI0G1)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 636 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH160 Black (R-CH160-BKNGI0-G-1) Без БП
MAUDAU (Київ)
2 851 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH160 Black (R-CH160-BKNGI0-G-1) Без БП R-CH160-BKNGI0-G-1
Compx.ua (Київ)
2 479 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH160 Black (R-CH160-BKNGI0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 043 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH160 Black (R-CH160-BKNGI0-G-1)
MAUDAU (Київ)
3 132 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH160 Black (R-CH160-BKNGI0-G-1) 281782
Rozetka.ua (Київ)
3 104 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH160 Black (R-CH160-BKNGI0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 123 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH160 [75292]
Rozetka.ua (Київ)
3 311 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH160 Black (R-CH160-BKNGI0-G-1) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
2 638 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH160 (ek03811)
Rozetka.ua (Київ)
3 227 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH160 Black (R-CH160-BKNGI0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
2 867 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Deepcool CH160 Black, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Deepcool CH160 Black. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Deepcool CH160 Black у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія