шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни59Опис Відгуки  Обговорення2Корисне1Комплектуючі
Купити корпус Deepcool CH160 White за ціною від 2553 грн.
Відео 13Фото 12

Характеристики та опис Deepcool CH160 White

Місць для вентиляторів: 4; Місць для вентиляторів зверху: 2x120мм; Місць для вентиляторів спереду: 1x120мм; Встановлених вентиляторів: Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Отворів під слоти розширення: 3; Внутрішніх відсіків 2,5": 1; Внутрішніх відсіків 3,5": 1; Матеріал: сталь; Вага (кг): 3.3; Габарити (мм): 284x200x336
Колір
Форм-фактор
Desktop
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
mini-ITX
Габарити (ВхШхГ)
284x200x336 мм
Блок живлення
Додатково
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2100 грн.    до  3400 грн.

від 2 553  до 3 440 грн.
Корпус DeepCool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) без БЖ R-CH160-WHNGI0-G-1
Click.ua (Київ)
2 749 грн.
← купити
Корпус DEEPCOOL CH160 без БП White (R-CH160-WHNGI0-G-1) R-CH160-WHNGI0-G-1
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) R-CH160-WHNGI0-G-1
Openshop.ua (Київ)
2 933 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH160 White без БЖ (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) R-CH160-WHNGI0-G-1
Itbox.ua (Київ)
← купити
Deepcool R-CH160-WHNGI0-G-1
Mallprix.com (Київ)
2 556 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Touch (Дніпро)
2 699 грн.
← купити
Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) R-CH160-WHNGI0-G-1
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) R-CH160-WHNGI0-G-1
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH160 Tempered Glass без БЖ (R-CH160-WHNGI0-G-1) White R-CH160-WHNGI0-G-1
Telemart.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Zaua.store (Львів)
3 046 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
2 619 грн.
← купити
Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) без БП CH160White(R-CH160-WHNGI0-G-1)безБП
COMFY.ua (Київ)
← купити
Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Tehnomart.com (Київ)
2 553 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 635 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) R-CH160-WHNGI0-G-1
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Soho.com.ua (Київ)
2 579 грн.
← купити
Deepcool CH160 WH Міні-вежа Білий (RCH160WHNGI0G1)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 936 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 900 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) без БЖ R-CH160-WHNGI0-G-1
Comtrading.ua (Київ)
2 688 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) R-CH160-WHNGI0-G-1
ШО (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) без БЖ R-CH160-WHNGI0-G-1
4user.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH160 White with window (R-CH160-WHNGI0-G-1) R-CH160-WHNGI0-G-1
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Корпус Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 869 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH160 White Без БЖ (R-CH160-WHNGI0-G-1) UA R-CH160-WHNGI0-G-1
Sota.store (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) Без БП
MAUDAU (Київ)
3 161 грн.
← купити
Deepcool Корпус для ПК Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
MTA.ua (Київ)
← купити
Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) Корпус CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) без БЖ R-CH160-WHNGI0-G-1
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Корпус Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) Без БП R-CH160-WHNGI0-G-1
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Redprice.sale (Львів)
2 632 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Timesport.com.ua (Львів)
2 629 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 638 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Saren.com.ua (Львів)
2 750 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Timesport.com.ua (Львів)
3 043 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) без БЖ
MAUDAU (Київ)
2 914 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК DeepCool CH160 White Mini Tower Mini-ITX без блока живлення (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 404 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
2 831 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) 281783
Rozetka.ua (Київ)
2 888 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) без БР white 28051
Rozetka.ua (Київ)
3 436 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
2 716 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) [146747]
Rozetka.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 126 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
2 989 грн.
← купити
Корпус для ПК DeepCool CH160 Mini-Tower Mini-ITX без БЖ White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 415 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH160 White без БЖ (504914)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
3 409 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) без БР white
Rozetka.ua (Київ)
3 440 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
2 923 грн.
← купити
Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
2 744 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH160 White Без БЖ (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
2 925 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1) без БР
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
2 837 грн.
← купити
Корпус для ПК DeepCool CH160 Mini-Tower Mini-ITX без БЖ White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 245 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH160 White (R-CH160-WHNGI0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 021 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Deepcool CH160 White, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Deepcool CH160 White. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Deepcool CH160 White у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія