шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни68Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Комплектуючі
Купити корпус Deepcool CH260 Black за ціною від 2429 грн.
Відео 3Фото 11

Характеристики та опис Deepcool CH260 Black

Місць для СРО: 2; Розмір СРО зверху: 360мм; Розмір СРО ззаду: 120мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 6; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів спереду: 2x120мм; Встановлених вентиляторів: Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Отворів під слоти розширення: 4; Внутрішніх відсіків 2,5": 1
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Desktop
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
313x225x438 мм
Блок живлення
Додатково
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2500 грн.    до  3900 грн.

від 2 429  до 4 550 грн.
Корпус DeepCool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) без БЖ R-CH260-BKNGM0-G-1
Click.ua (Київ)
3 139 грн.
← купити
Корпус DEEPCOOL CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) R-CH260-BKNGM0-G-1
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) R-CH260-BKNGM0-G-1
Itbox.ua (Київ)
← купити
Deepcool R-CH260-BKNGM0-G-1
Mallprix.com (Київ)
2 929 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Touch (Дніпро)
3 119 грн.
← купити
Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) R-CH260-BKNGM0-G-1
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 429 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) R-CH260-BKNGM0-G-1
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH260 Tempered Glass без БЖ (R-CH260-BKNGM0-G-1) Black R-CH260-BKNGM0-G-1
Telemart.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 430 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Denika.ua (Харків)
← купити
Корпус Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 175 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH260 Black Без БЖ
Soho.com.ua (Київ)
2 509 грн.
← купити
Deepcool R-CH260-BKNGM0-G-1 чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 526 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH260 Wood Black (R-CH260-BKNWM0-G-1) UA R-CH260-BKNWM0-G-1
Sota.store (Київ)
3 669 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) без БЖ R-CH260-BKNGM0-G-1
Comtrading.ua (Київ)
3 019 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) R-CH260-BKNGM0-G-1
ШО (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH260 Black with window (R-CH260-BKNGM0-G-1) R-CH260-BKNGM0-G-1
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Корпус Deepcool ch260 Black (r-ch260-bkngm0-g-1)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 002 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) без БЖ R-CH260-BKNGM0-G-1
icom.net.ua (Київ)
2 469 грн.
← купити
Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) без БП CH260Black(R-CH260-BKNGM0-G-1)безБП
COMFY.ua (Київ)
3 159 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH260 Без БП Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
MAUDAU (Київ)
3 610 грн.
← купити
Deepcool Корпус для ПК Deepcool CH260 Black Без БЖ
MTA.ua (Київ)
← купити
Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) Корпус CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Kvshop.com.ua (Київ)
2 797 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) без БЖ R-CH260-BKNGM0-G-1
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Корпус Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) Без БП R-CH260-BKNGM0-G-1
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH260 WOOD (R-CH260-BKNWM0-G-1)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH260 Wood Black (R-CH260-BKNWM0-G-1) R-CH260-BKNWM0-G-1
Itbox.ua (Київ)
← купити
Deepcool CH260 Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 256 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH260 Wood Black (R-CH260-BKNWM0-G-1) R-CH260-BKNWM0-G-1
Comtrading.ua (Київ)
3 463 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH260 Wood Black (R-CH260-BKNWM0-G-1) R-CH260-BKNWM0-G-1
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Timesport.com.ua (Львів)
3 169 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Zaua.store (Львів)
3 172 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH260 Black Без БЖ (R-CH260-BKNGM0-G-1) UA R-CH260-BKNGM0-G-1
Sota.store (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
MAUDAU (Київ)
3 675 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH260 Wood Black (R-CH260-BKNWM0-G-1) R-CH260-BKNWM0-G-1
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Корпус DeepCool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус для компютера DeepCool CH260 без блока живлення Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 854 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 052 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) 314539
Rozetka.ua (Київ)
2 812 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) без БЖ ( Black ) 27153
Rozetka.ua (Київ)
3 928 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
2 647 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH260 Wood Black (R-CH260-BKNWM0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 591 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) [146742]
Rozetka.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
3 413 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH260 Wood Black (R-CH260-BKNWM0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 989 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус для комп'ютера DeepCool CH260 без БЖ Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 326 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) (257539)
Rozetka.ua (Київ)
3 895 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 370 грн.
← купити
Корпус Deepcool ch260 Black (r-ch260-bkngm0-g-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 224 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH260 [142229]
Rozetka.ua (Київ)
3 453 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
3 892 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH260 Wood Black (R-CH260-BKNWM0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
4 550 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) без БЖ ( Black )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH260 Без БП Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 336 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH260 WOOD Без БЖ Black (R-CH260-BKNWM0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 897 грн.
← купити
Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
2 672 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
3 340 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH260 (ek04145)
Rozetka.ua (Київ)
3 365 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1) без БР
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
2 764 грн.
← купити
Корпус для комп'ютера DeepCool CH260 без БЖ Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 160 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 158 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH260 Wood Black (R-CH260-BKNWM0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 958 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH260 Black (R-CH260-BKNGM0-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
4 050 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Deepcool CH260 Black, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Deepcool CH260 Black. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Deepcool CH260 Black у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія