шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни64Опис Відгуки3Обговорення7Корисне  Комплектуючі
Купити корпус Deepcool CH370 Black за ціною від 2278 грн.
Відео 19Фото 15

Характеристики та опис Deepcool CH370 Black

Місць для СРО: 3; Розмір СРО зверху: 240мм; Розмір СРО спереду: 360мм; Розмір СРО ззаду: 120мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 8; Місць для вентиляторів знизу: 2x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів спереду: 2x140мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 1
Рейтинг моделі: 4 з 5 (3 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
431x215x413 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
1 шт
Додатково
тримач відеокарти
знімний кошик для HDD
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  3500 грн.

Для здоровых видеокарт не подойдет, но во всем остальном просто имба
23 серпня 2025, 11:33 #
Переваги:Качественный корпус, металл хороший, вентилятор в комплекте (жаль что только 1) 3 пылевых фильтра, место под кабеля достаточно. Подставка для видеокарты. Быстросъемная закаленка, что удобно

Недоліки:Если у вас видеокарта стоит не в первом слоту материнки + она очень толстая(видеокарта) то не будет места откуда захвытывать воздух вентиляторам

Коментар:Хороший корпус за свои деньги. Стоит своих денег. Снизу фото

Автор:Ярослав  пользуюсь Deepcool CH370 Black більше року

обычная модель, ничего особенного
11 березня 2023, 19:11 #
Переваги:красивый, стильный, удобный

Недоліки:нету резиновых заглушек для проводов, от фильтров одно название,
без полезные фишки

Коментар:Корпус не плохой но с недостатками

чудова модель, дуже сподобалося
23 серпня 2025, 15:37 #
Переваги:Вид

Недоліки:Нет полевых фильтров на передней панели

Коментар:Очень классный корпус, красивый продуваемый, достаточно места для кабель менеджмента

Автор:MCJE  пользуюсь Deepcool CH370 White більше року

від 2 278  до 3 814 грн.
Корпус DeepCool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) без БЖ R-CH370-BKNAM1-G-1
Click.ua (Київ)
2 592 грн.
← купити
Корпус DEEPCOOL CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) R-CH370-BKNAM1-G-1
FOXTROT.UA (Київ)
2 979 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH370 Black без БЖ (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) R-CH370-BKNAM1-G-1
Openshop.ua (Київ)
2 731 грн.
← купити
Deepcool R-CH370-BKNAM1-G-1
Mallprix.com (Київ)
2 612 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) R-CH370-BKNAM1-G-1
Itbox.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Touch (Дніпро)
2 899 грн.
← купити
DeepCool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) R-CH370-BKNAM1-G-1
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 278 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Redprice.sale (Львів)
2 840 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) R-CH370-BKNAM1-G-1
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH370 Tempered Glass без БЖ (R-CH370-BKNAM1-G-1) Black R-CH370-BKNAM1-G-1
Telemart.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
2 475 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 843 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Denika.ua (Харків)
← купити
Корпус DeepCool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) без БЖ R-CH370-BKNAM1-G-1
Comtrading.ua (Київ)
2 886 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH370 Black без БЖ
Soho.com.ua (Київ)
2 359 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH370 Black без БЖ (R-CH370-BKNAM1-G-1) R-CH370-BKNAM1-G-1
ШО (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) без БЖ R-CH370-BKNAM1-G-1
4user.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black with window (R-CH370-BKNAM1-G-1) R-CH370-BKNAM1-G-1
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 657 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool Ch370 Black Micro ATX у комплекті: Ні (RCH370BKNAM1G1)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 594 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH370 Black Без БЖ (R-CH370-BKNAM1-G-1) UA R-CH370-BKNAM1-G-1
Sota.store (Київ)
3 002 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) R-CH370-BKNAM1-G-1
E-server.com.ua (Київ)
2 714 грн.
← купити
Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) без БП CH370Black(R-CH370-BKNAM1-G-1)безБП
COMFY.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) Без БП
MAUDAU (Київ)
3 426 грн.
← купити
Deepcool Корпус для ПК Deepcool CH370 Black без БЖ
MTA.ua (Київ)
← купити
Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) Корпус CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Kvshop.com.ua (Київ)
2 647 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) без БЖ R-CH370-BKNAM1-G-1
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) Без БП R-CH370-BKNAM1-G-1
Compx.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 846 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Timesport.com.ua (Львів)
2 837 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Saren.com.ua (Львів)
2 980 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Zaua.store (Львів)
2 301 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Timesport.com.ua (Львів)
2 298 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 304 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 307 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) без БЖ
MAUDAU (Київ)
3 158 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 595 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний корпус DeepCool CH370 Black без блока живлення з бічною панеллю із загартованого скла (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 677 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
2 586 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1), без БП 253826
Rozetka.ua (Київ)
2 638 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) без БЖ ( Black ) 33967
Rozetka.ua (Київ)
3 745 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) без БП
Rozetka.ua (Київ)
2 488 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) [146743]
Rozetka.ua (Київ)
3 099 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
3 239 грн.
← купити
Комп'ютерний корпус DeepCool CH370 без БР Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 141 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 622 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 572 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
2 998 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH370 [2304]
Rozetka.ua (Київ)
3 608 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH370 [2303]
Rozetka.ua (Київ)
3 771 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
3 694 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) без БЖ ( Black )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
2 606 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
2 506 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH370 Black без БЖ (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 170 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH370 (ek03576)
Rozetka.ua (Київ)
3 814 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) без БР
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус DeepСool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний корпус DeepCool CH370 без БЖ Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
2 965 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Deepcool CH370 Black, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Deepcool CH370 Black. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Deepcool CH370 Black у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія